19 Ağustos 2019

Fikirtepe Klima Servisi

ile regalservisim

Klimalar, günlük hayatımızda sağladığı konforun yanı sıra oldukça hassas bir cihazlar olarak karşımıza çıkmaktadır. Düzenli olarak bakıma ihtiyaç duyan bu cihazların yılda en az 2 kere bir uzman tarafından yapılması gerekmektedir.  Aksi halde klimaların tam anlamıyla bir verim vermesi olanaksızdır. Yaşadığınız yerin alanının klimanız ile doğru orantılı olması gerekir ki. Küçük bir alana alacağınız büyük bir klima o ortamın çok sıcak ya da çok soğuk olmasını sağlayacaktır ve böyle bir durumda klima sadece sizlere rahatsızlık verir. Fikirtepe Klima Servisi sayesinde evinize en uygun klimayı gelin beraber seçelim ve ücretsiz montaj sayesinde garanti kapsamında bir sorun yaşadığınızda bir telefon uzağınızda olalım. Ya da evinizde bulunan klimanızın yıllık bakımlarını en uygun fiyatlarla kaliteli bir şekilde uzman arkadaşlarımız sayesinde biz yapalım. En son teknolojiye sahip enerji tasarrufu sağlayan klimalarımız ile ısınmak ve serinlemek artık cebinizi yakmayacak. Fikirtepe Klima Servisi olarak aklınıza takılan her şeyi 7/24 sorabileceğiniz çağrı merkezimiz sayesinde doğru şekilde serinleyip ve ısınacaksınız.

Fikirtepe Klima Servisi Neden Tercih Edilmeli?

Klimaların bakım ve onarımları söz konusu olduğunda yetkili uzman bir servis hizmeti alınması her zaman önem arz etmektedir. Bu hizmet farklı marka ve model klimaların özellikleri ve arızaları konusunda uzmanlaşmış olan kişilerden değil, kullandığınız klima markasında uzmanlaşmış kişiler tarafından verilmesi önerilir. Fikirtepe Klima Servisi hizmeti sizi klimanızın yapısı, olması gerektiği konumu, bakımı hakkında detaylı bir şekilde bilgilenmenizi sağlar ve bütün bunları uygun fiyat seçeneklerini sunarak yapar. Her arızanın onarılması sonucunda bir garanti verir ve o arızanın tekrarlanması sonucunda onarma işlemini sizlere ücretsiz bir şekilde sağlar. Reklamımızı, incir çekirdeğini doldurmayacak cümlelerle değil müşterilerimizi memnun etme ilkesiyle verdiğimiz hizmetle yapıyoruz. Klima arızası sırasında uzman teknik arkadaşlarımız önce elektrik, kumanda, filtre bakımı, kumanda ayarları, üfleme ağzı, su hortumu, termostat ve fan kontrolü yaparlar. Bütün bu nedenlerle birlikte deneyimli, çalışkan, müşteri odaklı bir firma ile çalışmak için Fikirtepe Klima Servisi sizin için en uygun hizmeti vermektedir. Kaliteli yaşamak, soğuk kış aylarında kaliteli ısınmak, bunaltıcı ve sıcak yaz aylarında ise kaliteli serinlemek en doğal hakkınız.

Klima Alırken Ve Kullanırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Klimalar, bireysel, ticari ve endüstriyel olmak üzere 3 ana gruba ayrılırlar. İlk olarak, Satın alım sonrasında da rahat etmeniz için klimanızı alacağınız firmanın satış öncesi ve sonrası hizmetlerinin güvenilir olmasına, klimanız arızalandığı takdirde acil müdahale edebilecek geniş servis ağı sunabilmesine dikkat etmeniz gerekmektedir. Böylelikle bir sorun çıktığı zaman çözümünü çok uzakta aramanıza gerek kalmayacak. İkinci olarak, konforlu ve nem seviyesinin dengede tutabilmek için, sağlıklı nem alma özelliği olan bir klima almayı tercih etmelisiniz. Klimanızın, siz ısınırken veya serinlerken doğa dostu olmasına da dikkat etmelisiniz ki sizin yaşadığınız konfor bir başka canlının konforuna engel olmasın. Daha az enerji ile en doğru klima kullanımı için Fikirtepe Klima Servisi sizlere eşsiz bir bakım deneyimi yaşatmak için hizmetinizde.Klimalar bir iç ve bir dış üniteden oluştuğu için kullandığınız klimaların önünde mobilya ya da perde olmaması hava çıkışlarını kapatmaması bakımından önemlidir ve dış üniteyi de güneşten, tozdan ve sineklerden korumak gerekir. Fikirtepe Klima Servisi sizin için bunları düşünür ve yapar.