17 Mart 2021

Fındıklı Buzdolabı Servisi

ile regalservisim

Fındıklı buzdolabı servisi, markası veya modeli ne olursa olsun arızalı buzdolabınızı aynı gün içinde tamir ediyor. Yerinde ve garantili buzdolabı tamiri için Fındıklı servisimizi arayarak aynı gün içinde onarım desteği alabilirsiniz. Hızlı bir çözüm istiyorsanız doğru yerdesiniz. Fındıklı servisimizi Maltepe ilçe genelinde hizmetler veriyor. Profesyonel bir çözüm için şimdi arayın. Servisimize haftanın 7 günü dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Buzdolabı Motor Değişimi

Eski tip, yeni tip, derin dondurucu, gardop modeli tüm buzdolapları için motor değişim hizmeti veriyoruz. Buzdolabı motor değişimi için Fındıklı buzdolabı servisi arayarak fiyat alabilir ve motor değişimini yerinde yaptırabilirsiniz. Peki buzdolabı motor arızası nasıl anlaşılır? Çoğu arızada direkt olarak motor değişimi doğru değildir. Motor değişimine karar vermek için cihazın elektrik ölçümleri yapılmalı ve röle termik test edilmelidir. Buzdolabı motoru değişimi gerçekten gerekli mi buna işin ehli karar vermelidir. Buzdolabı motor değişiminde filtre değişimi ve vakum işlemi de yapılır. Sağlıklı bir motor değişimi için tüm parçalar sıfır olarak kullanılmalı ve motorlar garantili olmalıdır.

Arçelik Buzdolabı Servisi

Firmamız tüm Arçelik buzdolabı modelleri için onarım hizmeti veriyor. Soğutmayan Arçelik buzdolabınızı aynı gün içinde tamir ettirmek istiyorsanız Fındıklı buzdolabı servisi arayarak onarım desteği alabilirsiniz. Hızlı çözümler için bizi tercih edebilirsiniz. Arızası ne olursa olsun Arçelik buzdolabınızı taşımıyor, yerinde tamir ediyoruz.