27 Kasım 2019

Fındıklı Vestel Servisi

ile regalservisim

Fındıklı Vestel Servisi

Uzun süredir sektörde elde ettiğimiz tecrübe ile birlikte İstanbul Anadolu yakasında sizlere kaliteli hizmetler sunmaya devam etmekteyiz. Vestel beyaz eşyalarınız ile ilgili tüm sorunlara en kısa sürede müdahale eden ekibimiz, her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalara imza atmaktadır.

Vestel Beyaz Eşya Servisi

Hayatımızda her zaman büyük bir yere sahip olan beyaz eşyalarda yaşanan sorunlar için sizlere kusursuz hizmet anlayışı ile destek sağlıyoruz. Orjinal yedek parça imkanı ile gerçekleştirdiğimiz Vestel beyaz eşya servislerimizde tüm arıza ve bakım ihtiyaçlarınıza en etkili çözümleri sunmaktayız.

Fındıklı Vestel servisi talepleriniz aynı gün içerisinde uzman ekibimiz tarafından karşılanmaktadır. Günün her saati bizi arayarak Vestel servis hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Vestel Kombi Servisi

Özellikle kış aylarında çok büyük bir öneme sahip olan kombilerde yaşanan arızalar hayatı kötü yönde etkilemektedir. Kombi arızalarında yerinde onarım fırsatı sunan firmamız, sahip olduğu tecrübe ile tüm arızaları kısa sürede tespit ederek tamiratını gerçekleştirmektedir.

1 yıl garantili olarak gerçekleştirdiğimiz kombi servis hizmetlerimiz sonrasında kombilerinizi uzun süre sorunsuz olarak kullanmaya devam edebilirsiniz. Kombilerin yüksek bir verimde çalışması adına bakım çalışmalarını da düzenli aralıklarla gerçekleştirmekteyiz. Sunduğumuz yüksek kalitedeki kombi bakım çalışmaları sonrasında gereksiz bir maliyeti ortadan kaldırarak kombileri en yüksek verimde kullanma şansı elde edebilirsiniz.

Vestel Klima Servisi

Klimalarınız için her türlü bakım, montaj ve onarım ihtiyaçlarında da sizlere en iyi hizmetleri sunmaya devam ediyoruz. Klima servisi hizmetlerimizde ilk olarak klimadaki sorunun kaynağını tespit ediyor sonrasında ise en uygun teknikleri kullanarak tamiratını gerçekleştiriyoruz. Teknik servis hizmetlerimizde her daim orjinal yedek parçalar ile çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz.

Düzenli olarak bakımları yapılmayan klimalar, daha çok enerji harcayarak gereksiz bir maliyete neden olmaktadır. Bakım çalışması yapılmayan klimalar gösterdiği düşük verim ile istediğiniz performansı elde edememenize neden olmaktadır. Yaptığımız bakım çalışmaları sonrasında klimalar enerji tasarrufu ile çalışmakta ve en yüksek verimi elde etmenizi sağlamaktadır. Vestel marka her modeldeki klimalarınız için dilediğiniz zaman bize ulaşarak ayrıcalıklı servis hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.