2 Temmuz 2019

Göztepe Protherm Servisi

ile regalservisim

Göztepe Protherm Servisi, kombi servisimizde önceden randevu ile oluşturulan tüm arızalarından haftada 7 gün, günün 24 saati yararlanabilirsiniz. Yarattığınız arıza kayıt sistemi sistemimize yansıdıktan sonra, bölgenizdeki en yakın mobil servis personeli kayıtlarınız hakkında bilgilendirilecektir. Göztepe Protherm personeli sizinle irtibata geçecek ve hemen sorun ile ilgili ön bilgilendirme aldıktan sonra randevu tarihi verecektir. Her şeyden önce, telefonu kullanarak hatayı çözmeye çalışır. Olumlu bir sonuç yoksa, aynı gün evinize gelecek ve kombinizin hatalı olduğunu göreceklerdir. 

Bir arıza tespit edildikten hemen sonra, eğer kombinin parçası kırılmışsa, değerli müşterilerimize bilgi verecektir. Bu işlemden sonra fiyat bildirimi yapılır. Kabul ederseniz, kombi parçaları orijinal yedek parça sistemi ile değiştirilecektir. Ve kombi ya da klima onarımı için işçilik ve yedek parça konusunda bir yıl garanti verilmektedir.  Teknolojinin tüm özelliklerini kullanan, her teknoloji gelişimini izleyen, eğitimli ve bilgili teknik destek ekibimiz ile Göztepe Protherm Servisi, Göztepe bölgesine en iyi hizmeti vermek için çalışır.

Kalite Onaylı Göztepe Protherm Servisi

Kombinizin ve klimanızın arızalanması durumunda, teknik desteğimiz mağduriyetinizi önlemek için en kısa sürede çağrınıza gelecektir. Size bir yıl boyunca yedek parça ile güvenli bir hizmet sunacağız ve 7/24 istediğiniz zaman destek sağlayacağız. TSE sertifikamız Göztepe Protherm Servisi Merkezi, müşterilerimize kapıda kredi kartı ile ödeme imkanı sunan yeni ve uygun bir alan sunmaktadır. Göztepe Teknik Servis Protherm Kombi olarak, müşteri memnuniyetinin bize daha fazla müşteri getirecek ve büyümemize yardımcı olacak müşteri memnuniyetinin en önemli değer olduğunu biliyoruz. Bu anlayışla, Göztepe’daki en iyi kombi bakım hizmeti olmak için özenle çalışmaya devam etmekteyiz.

Oluşturduğunuz arıza kayıt sistemi sistemimize yansıdıktan sonra, bölgenizdeki en yakın mobil servis personeli kayıtlarınız hakkında bilgilendirilecektir. Göztepe Protherm Servisi personeli, hatayı bildirmek için hemen sizinle iletişime geçecek ve önce hatayı telefonla gidermeye çalışacaktır. Olumlu bir sonuç yoksa, aynı gün evinize gelecek ve kombi ya da klimanızın hatalı olduğunu görecektir. Bir arıza tespit edildikten hemen sonra, eğer kombinin parça kırılmışsa, değerli müşterilerimize bilgi verecektir. Bu işlemden sonra fiyat bildirimi yapılır. Kabul ederseniz, parçalar orijinal yedek parça sistemi ile değiştirilir. Ve onarım için işçilik ve yedek parça konusunda bir yıl garanti verilmektedir. Tek yapmanız gereken, çağrı merkezimize bir arıza kaydı bırakmaktır.

Kombi Ve Klimaların Tamir ve Bakım İşleri

Isıtma sisteminizin genel bakımı ve sorun gidermesi Göztepe Protherm Servisi ile profesyonelce yapılır. Kombi fırındaki tüm sistemin düzenli olarak çalıştırılması önemlidir. Parçalardan biri arızalı olduğu için tüm sistemi etkileyecektir. Bu nedenle, her bir parçanın sağlığı doğrudan diğerlerine bağımlıdır. Sistemin doğru çalışması, ısıtma ve sıcak su konforunu da artıracaktır. Protherm Kombi Servisi, kombinizin ilk çalıştırma gününde çalışacağının garantisidir. Bunun için en önemli şey düzenli bakımdır. Onarımların atlatılmadan yapılması gerektiğini vurgulayan uzman ekibimiz, kombilerde sorun yaşanmaması için müşterilerini bakım ihtiyacı konusunda sürekli takip etmesi gerektiğini hatırlatmaktadır. Kombi bakımının uzmanlar veya servisler tarafından yapılması gerektiğini hatırlamak önemlidir. Isıtma sisteminize yılda bir kez servis yapılmasını ve temizlenmesini istiyorsanız, sadece Göztepe Protherm Servisi bakım departmanına başvurmanız bile yeterlidir. Daha iyi ısıtma, daha az sorun ve en önemlisi, enerji tüketiminden tasarruf etme yöntemi demektir.