22 Ocak 2019

Güzelyalı Regal Servisi

ile regalservisim

Güzelyalı Regal Servisi, Regal marka çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, derin dondurucu, fırın, ocak, klima ve elektrik süpürgeleri için teknik servis hizmeti sunuyor. Güzelyalı mahallesinde ikamet ediyor ve Regal ürünlerini kullanıyorsanız tüm arızalar için bizi arayabilirsiniz. Servisimiz sorunlara pratik ve ekonomik çözümler sunuyor.

çengelköy regal servisi

Tüm Regal split klimaların arızalarını yerinde çözüyoruz. Ayrıca Regal klimalarınız için montaj ve de-montaj hizmetleri de sunuyoruz. Regal klimanızın yer değişikliği için Güzelyalı şubemizi arayarak servis talep edebilirsiniz. Montajlar titizlikle tecrübeli teknisyenlerimiz tarafından gerçekleştirilir ve montajlar aynı gün içinde yapılır. Kaliteli bir Regal klima montaj hizmeti almak için hemen arayın. Haftanın 7 günü klimanız için teknik destek alabilirsiniz.

Regal fırınlar için teknik servis ve dönüşüm hizmetleri veriyoruz. Regal ocaklar için ise sadece dönüşüm hizmeti veriyoruz. Daha önce tüpte kullandığınız ocağınızı bizi arayarak doğal gaza dönüştürebilirsiniz. Servisimiz dönüşümleri yerinde yapar ve tüm testlerini yaptıktan sonra size teslim eder. Kaliteli bir fırın tamiri için bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Ocak dönüşümlerini aynı gün içinde yapıyoruz.

Regal buzdolabınız arızalandığında Güzelyalı ofisimizi arayarak en hızlı şekilde servis hizmeti alabilirsiniz. Regal buzdolabınızın arızası ne olursa olsun bizi arayın. Soğutmayan, ses yapan, su akıtan, kapağı düşen veya alt tarafı soğutmayan Regal dolabınızı yerinde tamir ediyoruz. Güzelyalı Regal servis Regal buzdolabı arızalarına 1 yıl garantili çözümler sunuyor.