12 Kasım 2019

İçerenköy İndesit Servisi

ile regalservisim

İçerenköy İndesit Servisi

Beyaz eşya, klima, kombi gibi cihazlarda yaşanan arızalar ya da bu cihazların bakımına yönelik işlemlerin eksiksiz bir şekilde yapılması müşteri memnuniyeti açısından çok önemlidir. Mutlu müşteriler anlayışı ile bunu gerçekleştirmek için çalışan firmamız ile tüm İstanbul’da kaliteli özel servis hizmeti veriyoruz. Firma olarak her türlü montaj işlerinde, tamir ve bakımlarda garantili ve güvenilir hizmet sunuyoruz. Firma olarak, İçerenköy İndesit servisi açısından da özel servis olarak destek ve servis veriyoruz.

Aynı Gün Müdahale

Firma olarak, yürüttüğümüz tam zamanlı çalışma sonucu meydana gelen arızaya hemen aynı gün müdahale ettirme imkanına sahip oluyorsunuz. Teknik servis ve destekte kalite esaslı anlayışımız ile acil şekilde arıza gerçekleşen, bakımı gereken ya da montaj edilmesi beklenen cihaza müdahale ediyor ve gerekli işlemleri bize ulaştığınız aynı gün içerisinde yerine getiriyoruz. Verdiğimiz İçerenköy İndesit servisi hizmetinde de aynı esasla çalışma yürütüyoruz.

Yerinde Tamir İmkanı

Bakım ya da tamiri gereken cihazlar yönünden, tam donanımlı nitelikteki teknik servis araçlarımız ve uzman çalışanlarımız ile yerinde müdahale ediyoruz. Çok önemli ve bulunduğu yerde yapılamayacak onarımlar dışında kalan tüm işleri de cihazın bulunduğu yerde gerçekleştiriyoruz.

Yedi Gün Servis

Firma olarak, haftanın yedi günü özel servis hizmetini, kaliteli ve güvenilir şekilde sunuyoruz.

Tam zamana dayanan bu çalışma sistemimiz ile;

  • Beyaz Eşya Montajı, bakımı ve tamiri işlerini
  • Kombi montajı, bakımı ve tamiri işlerini
  • Klima montajı, bakımı ve tamiri işlerini

En kısa süre içerisinde ve bulunduğu yerde yerine getiriyor ve sunduğumuz hizmette kaliteyi ön planda tutuyoruz.

Uygun Fiyat ve Noksansız Hizmet

Firmamıza yedi gün 24 saat ulaşım imkanı ile arıza kaydı ya da hizmet talebi yapabiliyorsunuz. Oluşturduğunuz bu kayıt uyarınca en kısa süre içerisinde size ulaşım sağlayarak talep ettiğiniz konuda size noksansız bir şekilde hizmet sunuyoruz. İçerenköy İndesit servisi ve tüm özel servis hizmetlerimizde en uygun fiyatlandırma ile sizlere destek veriyor, çeşitli ödeme olanakları ile kolaylık sağlıyoruz. Ayrıca verdiğimiz hizmet sonrası gerçekleşen onarım ve parça değişimlerinde ise firma garantisi sunuyoruz.