18 Aralık 2019

İdealtepe Ariston Servisi

ile regalservisim

İdealtepe Ariston Servisi

Evlerde, ihtiyaçların giderilmesi ve bazı işlerin kolaylaştırılabilmesi için çeşitli beyaz eşya ürünleri kullanılmaktadır. Bu ürün türleri markalarından birisi Ariston markasıdır. İdealtepe Ariston servisi olarak, kullandığınız bu ürünlerin kullanımında sizlere her türlü desteği sağlıyoruz. Ürünleri yeni aldığınızda veya ev değiştirme durumlarında cihazların montajını en güvenli şekilde yapıyor ve çalışır duruma getiriyoruz. Servis hizmetlerimiz için müşterilerimiz daha çok arıza durumlarında bizlere ulaşmaktadır. Ariston marka ürünlerde meydana gelebilecek her türlü arızayı uzman olarak onarıyoruz.

Hizmetlerimiz

Ariston servisi olarak hizmetlerimizi, Maltepe İlçesinin İdealtepe ve diğer mahallerine veriyoruz. Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak isteyenler, firmamızı arayarak istedikleri konularda detaylı bilgi alabilirler. Arıza tamirleri ve montaj işlerinin tamamında deneyimli elemanlarımızı kullanarak hizmetin güvenli verilmesini sağlıyoruz. Müşterilerimiz, beyaz eşya ürünlerinde bir arıza oluştuğunda bize ulaşır ve servis talebinde bulunur. Müşterimizin sorunlarına hemen çözümler bularak, mağdur olmamasına çalışıyoruz.

Arıza Türleri

Beyaz eşya cihazları farklı teknolojiler ile üretilmektedir. Her cihazın arıza türü yapısına göre farklı olmaktadır. Servis elemanlarımız, tüm beyaz eşya ürünlerinde meydana gelebilecek arıza türlerine hakimdir ve kısa sürede tamirini gerçekleştirebilmektedir.

Beyaz eşyalarda görülebilen arıza türleri arasında şunlar sayılabiliyor;

  • Cihaza elektrik gelmemesi
  • Program düğmelerinin işlem yapmaması
  • Bulaşık makinelerinde su almama
  • Çamaşır makinelerinde su boşaltmama
  • Su ısıtmama
  • Buzdolabının soğutmaması

Elektrikli cihazlar olduğu için elektrik akımından kaynaklı olarak arıza görülme ihtimali yüksektir. İdealtepe Ariston ürünleri servis hizmetlerimizde, öncelikle arıza tespiti yapıyor ve tespiti müşterimize bildirerek, arıza tamir işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Tamir İşlemleri

Beyaz eşya ürünlerinde yapacağımız tamir işlemleri ile ürünlerin sorunlarını gideriyor ve verimli çalışmalarını sağlıyoruz. Beyaz eşyaların bakımsız duruma gelmesi ya da bazı arızaları, daha fazla enerji harcamasına neden olmakta ve sağladığı fayda azalmaktadır. Deneyimli bir servis olarak tüm tamir işlerini en iyi şekilde yaparak cihazların orijinal durumlarındaki gibi verimli çalışmasını sağlıyoruz.

Bizi Arayabilirsiniz

Beyaz eşyalarınızda bir arıza meydana geldiğinde ya da çalışma sisteminde anormallik hissettiğinizde, bizi arayarak bilgi alabilir ve servis talep edebilirsiniz. Arıza durumunda gecikmeden aramanız, yaşayacağınız mağduriyeti azaltacaktır. Servis hizmetlerimizi hemen ve uygun fiyat seçeneklerimiz ile sunuyoruz.