19 Aralık 2019

İdealtepe Bosch Servisi

ile regalservisim

İdealtepe Bosch Servisi

Bosch marka beyaz eşya kullanıcılarına daha iyi servis hizmetleri verebilmek için İstanbul’un Anadolu yakasındaki Maltepe ilçesinin İdealtepe mahallesinde bulunuyoruz. İdealtepe Bosch servisi hizmetlerimizde, Bosch marka, buzdolabı, çamaşır makinası, ocak sistemleri, kurutma makinası, fırın bulaşık makinası ve diğer ürünlerin bakımlarını yapıyoruz. Ekiplerimizde deneyimli elemanlar bulundurarak, makine çeşitlerinin tüm modellerinin bakımlarını ve arıza tamirlerini yapmalarını sağlıyoruz. Müşterilerimize, zamanında kaliteli hizmet verdiğimizi için uzun yıllar hizmetlerimizi devam ettiriyoruz.

Arıza Tamiri

İdealtepe mahallesinde vermiş olduğumuz servis hizmetlerimizde Bosch ve farklı marka ürünlerde meydana arızanın tamirini gerçekleştiriyoruz. Ürünlerde meydana gelen arızaların, tamirlerinin güvenli olarak hızlı ve profesyonel bir şekilde giderilebilmesi için eğitimli elemen bulundurduğumuz gibi yeterli sayıda yedek parça ,bulundurmaya da özen gösteriyoruz. Bu sayede müşterilerimizin servis taleplerine hemen cevap verebiliyoruz. Ürünlerinizde meydana gelen arızaları telefonla bize bildirmeniz durumunda ekiplerimiz hemen adresinize yönlendirilecektir.

Bosch Marka Ürünler

Beyaz eşya grupları arasında Bosch markası kaliteli ve güvenilir olarak kabul edilmektedir. Firmamız, bu kaliteli ürünlerin montaj, yıllık bakımlarını ve tamirlerini yaparak, daha uzun süre kullanmanızı sağlıyoruz.

Servis hizmeti verdiğimiz Bosch marka ürünler şunlardır;

  • Buzdolabı
  • Derin dondurucu
  • Çamaşır ve kurutma makinaları
  • Bulaşık makinaları
  • Pişirme grubu ürünler
  • Elektrikli küçük ev aletleri

Bosch servisi olarak, bu ürünlerin, montajı, bakımları ve arız onarımlarını yapıyoruz.

Servis Tercihi

İdealtepe mahallesinde ikamet ediyorsanız, kullanmış olduğunuz beyaz eşyaların her türlü bakımı için firmamızı tercih edebilirsiniz. Servis tercihlerini yaparken, güvenli ve kaliteli hizmete dikkat etmelisiniz. Bizler, profesyonel ekiplerimiz ile tüm müşterilerimize güler yüzlü hizmet veriyoruz. Bakımını, yaptığımız ürünlerde, orijinal yedek parça kullanıyor, cihazların ilk günkü gibi en verimli seviyede çalışmasını sağlıyoruz. Bosch servisi kalitesini her zaman gösterebilmek için elemanlarımızın tüm cihazlar üzerinde uzmanlaşmasına önem veriyoruz.

Çağrı Merkezi

Çağrı merkezimiz 24 saat aktif görev yapmaktadır. Maltepe İdealtepe bölgesinden yapılan servis çağrıları anında firmamıza iletilmektedir. Müşterilerimiz ile hemen iletişime geçiyor ve uygun oldukları zamanı belirleyerek, servis hizmetimizi gecikme olmadan sunuyoruz. Çağrı merkezimize ulaşarak, montaj, yıllık bakım ve arıza tamiri taleplerinizi ileterek aynı gün hizmet alabilirsiniz.