3 Temmuz 2019

İdealtepe Klima Servisi

ile regalservisim

Klima bakım ve tamiri konusunda yerinde hizmet veren, uygun fiyatlı hizmetini kalite ile buluşturan İdealtepe klima servisi günün 24 saati açık olan çağrı merkezi ile hizmetinizde. 1 yıl garantili olarak verdiğimiz klima bakım ve onarım hizmetlerimizin yanı sıra firmamızdan çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, kurutma makinesi ve kombi servis hizmeti alabilirsiniz. Servise ihtiyaç duyduğunuz cihazınızın markası ya da modeli ne olursa olsun bizimle iletişime geçerek servis talebinde bulunabilirsiniz. Güler yüzlü personelimiz kısa sürede servis çalışanlarımızı adresinize yönlendirir ve çalışanlarımız yerinde tamir hizmeti ile kısa sürede cihazınızı eskisinden daha iyi çalışır hale getirir. Ekonomik ve profesyonel şekilde hizmet veren firmamızda, önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyetidir. Konusunda deneyimli ve uzman personelimiz tarafından siz değerli müşterilerimize her zaman en kaliteli hizmet sağlanmaktadır.

Tecrübe ve Deneyim 

Uzun yılların getirdiği tecrübe ile İdealtepe klima servisi olarak hizmet vermeye devam eden firmamız güler yüzlü personeli ile bölgenin en çok aranan teknik servisi olmayı başarmıştır. Firmamız için önemli olan müşteri memnuniyetidir. Müşteri memnuniyetinin sağlanması için kalitenin ön planda tutulması gerektiğinin farkındayız. Siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet vermek adına 7/24 çağrı merkezimizde bizleri aramanızı bekliyoruz. Hiç tereddüt etmeden yaz-kış kullandığınız klimalarınızı bize emanet edebilir en kaliteli teknik servis hizmetini bizlerden alabilirsiniz. Bizim için öncelik cihazlarınızın yerinde onarılmasıdır. Ancak yerinde onarımı mümkün olmayan cihazlarınız firmamızın çalışanları tarafından ücretsiz bir şekilde adresinizden alınır, bakım ve onarımı yapıldıktan sonra yine ücretsiz şekilde adresinize teslim edilir.

Profesyonel Çözümler

Her türlü servis ihtiyacımıza kaliteli ve profesyonel çözümler sunan İdealtepe klima servisi firmamız çalışmalarını bir yıl garantili olarak sizlere sunmaktadır. Ayrıca cihazlarınızda yapılan yedek parça değişimlerinde de yedek parçaların garantisi bulunmaktadır. Bizden aldığınız servis hizmeti sonrasında cihazınızda yeniden bir arıza meydana gelmesi durumunda bizlere ulaşabilir ücretsiz olarak servis talebinde bulunabilirsiniz. Ekonomik ve kaliteli bir servis hizmeti için günün 24 saati açık olan firmamıza sizleri de bekliyoruz. Kaliteli teknik servis hizmeti ile tanışmak için yapmamız gereken tek şey bizi aramak ve servis talebinde bulunmak.