11 Aralık 2019

İdealtepe Profilo Servisi

ile regalservisim

İdealtepe Profilo Servisi

Yüksek miktarlar ödeyerek satın aldığınız, beyaz eşyalarınızın bozulması ve çalışmasının aksaması en son isteyeceğiniz durumlar arasındadır. Bozulan beyaz eşyalarınızın en kaliteli ve sağlıklı şekilde tamir edilmesi de en çok istediğiniz şeydir. Bizler bu noktada siz değerli müşterilerimize yardımcı olarak, kısa sürede tamir işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz. Bozulan herhangi bir beyaz eşyanızda, sizlere hizmet veriyor ve eski çalışır haline dönmesini sağlıyoruz.

Bulaşık ve Çamaşır Makineleri

Bulaşık ve çamaşır makinelerinin görünmeyen sorunları olabilir. Bu sorunlar, ilerledikçe büyüyerek sizleri zor durumlara sokabilir.

Örnek olarak:

  1. Makinenin kapağının açılmaması ve kilitli kalması,
  2. Az miktarda bile olsa kapak yanı ve tahliye kısmından su akıtması,
  3. Filtrelerinde tıkanıklık meydana gelmesi,
  4. Belirlediğiniz programda çalışmaması verilebilir.

Bu durumları yaşıyorsanız, probleminiz daha da büyümeden İdealtepe Profilo servisi hizmetimizle iletişime geçmenizi tavsiye ediyoruz. Gerekli yedek parçaların teminini sağlayarak, sizlere en iyi şekilde hizmet veriyoruz.

Personel Kalitesi

Kaliteli ve sağlıklı olarak verdiğimiz hizmetimizin arkasında, alanında uzman teknik ekibimiz bulunmaktadır. Müşteri memnuniyetinin bizler için ne kadar önemli olduğunu bilen ekibimiz, müşterilerimize en iyi şekilde hizmet vermektedir. Bozulan ürünlerinizle ilgilenmekte, sorunları kısa sürede tespit etmekte ve hangi soruna hangi çözümü uygulayacaklarını gayet iyi şekilde bilmektedirler. Hizmetlerimizi tek marka ya da tek ürünle sınırlamadan, tüm beyaz eşya markalarında hizmet vermekteyiz. Müşterilerimizin her zaman aradıkları hizmeti satın almasını sağlıyoruz.

Fırınlarınız ve Ocaklarınızda da Yanınızdayız

Fırınlar ve ocaklar, ankastre olarak satın alındıysa, bozulduklarında birbirini etkileyebilirler. Özellikle ocaklardaki gaz almama sorunu, çakmağın çalışmaması ve ocak gözlerinin iyi çalışmaması, insanların günlük hayatlarını büyük ölçüde etkileyen sorunlardır. Fırınlarınız belirlediğiniz programda çalışmıyor ya da alt ve üst rezistanslarından birisinde bozukluk yaşıyorsanız, bizlerden destek alabilirsiniz.

Yeni Moda Kurutma Makineleri

Yeni moda olarak bilinen kuruma makinelerinde de bozulmalar görülebilmektedir. İçine koyulan ıslak kıyafetlerin, yeterince kuru çıkmaması, iç ışığının çalışmıyor oluşu ve yüklenme kapağından su kaçırması son derece zorlayıcı ve hayatın akışını etkileyici özelliklerdir. Bu konularda bizler gibi alanında uzmanlardan yardım almak sizlere son derece iyi gelecektir.