11 Aralık 2019

İdealtepe Regal Servisi

ile regalservisim

İdealtepe Regal Servisi

Evlerinizde sıklıkla kullandığınız beyaz eşyalarınız bozulduğunda, evinizin tüm işleri aksamaya başlar. Özellikle buzdolabı ve ocak gibi demirbaş ürünlerin bozulması, çok sıkıntılı zamanlara işaret edebilir. İdaeltepe Regal servisi olarak bizler, Maltepe ilçesinde müşterilerimize bakım ve onarım servisi veriyoruz. Kaliteli ve hızlı işlerimiz sayesinde, beyaz eşyalarınızdaki sıkıntıları çok kolay şekilde belirliyor ve düzeltilmesi için uğraşıyoruz.

Bakım ve Tamir

Beyaz eşyalar, ağır ve yerinden kımıldatması zor ürünlerdir. Bu yüzden bizler sizin evlerinize gelerek, ürünlerin hangi problemleri olduğunu saptıyoruz. Evlerinizde verdiğimiz hizmetlerimizde titizlikle çalışarak, müşteri memnuniyetimizi artıyoruz. Kısa sürede gerekli parçaların teminini sağlıyor ve eşyalarınızı eski çalışır haline döndürüyoruz. Uzman ve bilgili personellerimiz, sizlere gerekli bilgi ve yapılacak uygulamalar konusunda da bilgi verecektir. Evlerinizdeki tüm beyaz eşyaları, çekinmeden bizlere teslim edebilirsiniz.

Hizmet Alanlarımız

Yeni ya da eski olsun fark etmez, beyaz eşyalar belirli aralıklarla bakım ve onarım gerektirmektedir. Bu durumlarda güvendiğiniz ve işine sadık işletmeleri tercih etmeniz gerekmektedir.

Verdiğimiz beyaz eşya tamiri alanlarımız;

  • Buzdolaplarınız ve derin dondurucularınız,
  • Fırınlarınız ve ocaklarınız,
  • Çamaşır ve kurutma makineleriniz,
  • Bulaşık makineleriniz olarak sıralanabilir.

Evinizdeki tüm tertibatı kapsayan bu çalışmalarımız sırasında, sizlere rahatsızlık vermeden işlemlerimizi yapıyoruz. Evlerinizi kirletmeden, dağıtmadan en tertipli şekilde bırakıyoruz.

Kaliteli Tamir

Gerekli yedek parçaları sağlamak, bu yedek parçaların ürünlerinizle uyumlu olmasına son derece dikkat ediyoruz. Ürünlerinize zarar verecek hiçbir davranışta bulunmadığımız işletmemizde, müşterilerimizi her zaman baş tacı olarak görüyor ve bunun bilincinde davranıyoruz. Kaliteli hizmet almak ve beyaz eşyalarının eskisi gibi çalışmasını görmek isteyen müşterilerimizi, bizlerle iletişim kurmaya davet ediyoruz.

Buzdolabı ve Derin Dondurucular

Buzdolaplarınızdaki en büyük sıkıntılardan birisi yeterince soğutmamasıdır. Soğuk olmayan buzdolabının içindeki aldığınız tüm yiyecekler bozulmadan, bizlere ulaşmanız son derece önemlidir. Dikkatli şekilde inceleyeceğiniz buzdolaplarınızın gerekli olan yedek parça teminini ve bakımını yaparak sizlere teslim edeceğiniz. Derin dondurucularınızda yaşanan buzlanma problemlerine de çözümler üretmekteyiz. Ürünlerinizin önceden bakımlarını sağlarsanız, bozulma oranını belirli bir oranda azaltırsınız. Rutin bakım olarak bilinen bu aşamada, makinelerinizi inceleyerek yapılması gereken ufak bakımlarla en iyi hale getiriyoruz.