21 Kasım 2019

Kartal İndesit Servisi

ile regalservisim

Kartal İndesit Servisi

İtalya’da beyaz eşya üreten firmalardan olan İndesit, 1975’te kuruldu. Kurulduğundan bu yana kaliteli beyaz eşyalar üreten firmanın ülkemizde de fabrikası mevcuttur. Ülkemizde geniş bir teknik servis ağına sahip olan firma, yüksek satış rakamlarına sahiptir.

Kartal İndesit Servisi olarak biz de İstanbul Kartal ilçesi ve çevresindeki tüm evlere teknik destek sağlıyoruz. İndesit fabrika servisi değiliz ancak yetkili servisteki disiplinle işlerimizi yapıyoruz. Deneyimli ustalarımız İndesit markasının tüm ürünlerine hakim olup herhangi bir sıkıntı yaşanmıyor. Ustalarımız İndesit beyaz eşyaların tüm kurulum işlemlerini yerine getirebiliyor. Bunun dışında bu beyaz eşyaların tamiratlarını da sağlıyoruz.

Kartal İndesit Tamirat İşleri

Kartal İndesit Servisi olarak beyaz eşyaların tamirini yapan en iyi servislerden biriyiz. En az ilgili servisteki ustalar kadar kaliteli ustalarımız var. Tamirat işlemlerinde bazen parça değişimleri gerekebiliyor. Bu gibi durumlarda İndesit tarafından onaylanmış orijinal yedek parçaları kullanıyoruz. Yan sanayi malı parça kullanımı asla söz konusu olmamaktadır. Tamiratlarda kullandığımız tüm parçalar beyaz eşyaların kalitesini bozmayacak niteliktedir. Hem ustalarımıza hem de yedek parçalarımıza bu anlamda güvenebilirsiniz.

İndesit marka beyaz eşyaları itinayla tamir ederek çalışır hale getiriyoruz. Tamirat durumlarında bizleri arayarak en kısa zamanda ulaşabilirsiniz.

Tamiratını yaptığımız beyaz eşyalar şu şekildedir.

  • Klima
  • Kombi
  • Buzdolabı
  • Çamaşır Makinesi
  • Bulaşık Makinesi
  • Diğer Beyaz Eşyalar

Bu tip İndesit marka eşyaların tamirat durumlarında bizleri aradığınızda hızlı bir şekilde evinize gelerek tamirat yapıyoruz. Servisimiz haftanın yedi günü de açıktır.

İndesit Bakım Servisi

İndesit marka eşyaların belli bir garanti süreleri oluyor. Bu sürelerde teknik servis tarafından ücretsiz bakım hizmeti veriliyor. Bu bakım hizmeti garanti süresi bittikten sonra kişinin isteğine bağlı olarak ücretli şekilde yapılıyor. Biz de garanti süresinden sonra eşyaların periyodik bakımlarını üstleniyoruz. Yetkili servise göre daha ucuza bu tür işlemleri yapıyoruz.

Kartal İndesit Servisi olarak tüm bakım işlemleri uzman teknik ekibimiz tarafından yapılıyor. Bakım işlemlerinin yapılması eşyaların ileride bozulmamasını sağlıyor. Bu nedenle periyodik bakımların yaptırılması büyük önem taşıyor. Eğer ki yaptırılmazsa ileride daha büyük sorunlar çıkabilir ve çok daha pahalıya mal olabilir.