6 Şubat 2020

Kavacık Arçelik Servisi

ile regalservisim

Kavacık Arçelik Servisi

Beyaz eşyalar, evlerde en çok kullanılan ve hayatlarımızı kolaylaştıran ürünlerdir. Çamaşır ve bulaşık yıkama, yiyeceklerimizi saklama görevleri verilmiş olan bu eşyaların zaman içinde bakımlarının yapılmaması ve hor kullanılması sonucunda, çalışmalarında bazı aksaklıklar meydana gelebilmektedir. Beyaz eşyalarınızın eskisi gibi çalışmadığını fark ediyorsanız, Kavacık Arçelik Servisi olarak bizlerle iletişime geçebilir ve bakımlarını yaptırabilirsiniz.

Hizmetlerimiz

En kaliteli hizmeti vermek için çalıştığımız işletmemizde, her beyaz eşyanın sorununu çözüyor ve sizlere bu alanda hizmet veriyoruz. Müşteri memnuniyetini sağlayarak gerçekleştirdiğimiz onarım işlemlerimizin içerisinde:

  • Kurutma, çamaşır, bulaşık makineleri,
  • Derin dondurucu ve buz dolapları,
  • Fırınlar ve ocaklar yer almaktadır.

Hizmetlerimizde her zaman en kısa sürede ürün tamiri ve teslimi yapmaya özen gösteriyoruz. Evlerinizde, eliniz ayağınız olan beyaz eşyalarınızın sorunlarını kısa sürede saptayarak onlara en iyi olacak müdahalede bulunuyoruz.

Hızlı Beyaz Eşya Tamiri

Kaliteli hizmet almak için tercih edebileceğiniz işletmemizde, alanında uzman çalışanlarımız bulunmaktadır. Müşterilerimize ilgili ve alakalı yaklaşımımız ve beyaz eşya tamirimiz sayesinde, en çok tercih edilen Kavacık Arçelik Servisi konumuna geldik. İşletmemizde, müşterilerimizi zor duruma sokacak hiçbir durum yaşanmamaktadır. Evlerinize gelerek durum tespiti yapıyor ve beyaz eşyalarınızın ihtiyacı olan parçaların teminini sağlayarak sizlere hizmet veriyoruz.

Buzdolapları ve Dondurucular

Eskisi gibi çalışan buzdolaplarınızı özlediyseniz, Kavacık Arçelik Servisi olarak bizleri arayabilirsiniz. Buzdolapları genellikle, soğutucu bölmesinde, kompresöründe, motorunda ve iç duvarlarında sıkıntı çıkartmaktadır. Bizler kaliteli ve bilgili ekibimiz sayesinde, kısa sürede hangi noktada bozukluk olduğunu tespit ederek sizleri bilgilendiriyoruz. En kısa sürede bozukluğu gidererek eskisi gibi soğutan ve sizlere fayda sağlayan beyaz eşyalarınızı teslim ediyoruz.

Çamaşır ve Bulaşık Makineleri

Derin dondurucu ve buzdolapları 24 saat boyunca çalışan ürünler oldukları için sıklıkla bozulmaktadır. Bunların yanında çamaşır makineleri ve bulaşık makinelerinde de bazı aksaklıklar yaşanabilir.

Su kaçırma, deterjanı almama, köpük taşırma gibi durumlar yaşadığınız makineleriniz hakkında bizlerle görüşebilirsiniz. Evlerinize yaptığımız kısa ziyaretler sonucunda sorunun ana noktasını saptayarak, yerinde ve mantıklı uygulamalarla makinelerinizi eski haline çeviriyoruz. Yırtılan körüğün değiştirilmesi, filtrelerin temizlenmesi işlemlerini de yaparak, makinenizin su giriş ve çıkış hortumlarını kontrol ediyoruz.