27 Temmuz 2019

Kayışdağı Ferroli Servisi

ile regalservisim

Kayışdağı mahallesinde 10 yıldır Ferroli kombi ve klima servis hizmetleri sunan Kayışdağı Ferroli servisi, tüm kombi arızalarını yerinde tamir ediyor. Sıcak su vermeyen, petekleri ısıtmayan Ferroli kombinizi aynı gün içinde tamir ediyoruz. Kayışdağı ve civarında ikamet eden Ferroli kullanıcıları bizi arayarak servis talebinde bulunabilirler. Servisimiz onarımını yaptığı her cihaza 1 sene garanti veriyor. Garantili Ferroli servisi için bizi hemen arayın.

Kayışdağı Ferroli Klima Servisi

Ferroli marka klima kullanıyorsanız yılda bir defa bakım yaptırmanız gerektiğini biliyor olmanız lazım. Servisimiz uzman kadrosu ile titiz ve kaliteli klima bakım hizmetleri veriyor. 1 yıl garantili klima servis hizmeti için doğru adrestesiniz. Bölgenin en eski teknik servis firmalarından biri olarak sizlere kusursuz bir klima onarım hizmeti veriyoruz. Klimanız soğutmuyor, ses yapıyor veya su akıtıyor ise Kayışdağı Ferroli servisi hemen arayın. Servisimiz bünyesindeki klimacıların her biri işinin ehli ve tecrübeli kişilerdir. Uzmanlıkları ve sahip oldukları teknik imkanlar ile tüm Ferroli klima modellerini yerinde tamir ediyor ve onarımlara 1 sene garanti veriyor. Garanti süresi içinde iken arıza tekrarı yapan klimalara servis önceliği veriyoruz. Profesyonel bir klima servisi için bizi şimdi arayın. Özellikle yaz aylarında aralıksız olarak çalışan klimanızın aksatmadan çalışması ve havayı kirletmeden ortamı soğutması için bakım yaptırmanız gerektiğini unutmayın. Kayışdağı civarına aynı gün içinde Ferroli klima bakım hizmetleri veriyoruz. Klima arızaları için haftanın 7 günü servisimizi arayarak kayıt bırakabilirsiniz.

Kayışdağı Ferroli Kombi Servisi

Ferroli kombi modellerinin tümünün yedek parçalarına sahibiz. Bu sayede cihazın modeli ne olursa olsun arızasını yerinde çözüyoruz. Profesyonel ve titiz bir Ferroli kombi servis hizmeti almak için kesinlikle doğru adrestesiniz. Servisimiz tüm arızaları istisnasız yerinde çözüyor. Problemi ne olursa olsun Kayışdağı şubemizi arayarak teknik yardım alabilirsiniz. Servisimiz Ferroli kombiler için bakım hizmeti de vermektedir. Kombi bakımı ile hem kombinin sorunsuz çalışmasını sağlar hem de doğal gazda tasarruf edersiniz. Bunun için tek yapmanız gereken şubemizi arayarak kombi bakım talebinde bulunmak. Servisimiz aynı gün içinde bakım desteği veriyor.

Kayışdağı Ferroli servisi şubemize haftanın 7 günü dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Sizlere 1 yıl garantili ve yerinde kombi, klima servis hizmetleri veriyoruz.