24 Temmuz 2019

Kayışdağı Profilo Servisi

ile regalservisim

İstanbul’un en büyük mahallelerinden olan Kayışdağı Profilo servisi hizmeti ihtiyacı karşılamak için 7/24 araç ve ekipman desteği ile hizmet veren firmamızda müşterilerimizle web adresimiz üzerinden iletişim kuruyoruz. Hizmetlerimizin detaylarının ve fiyat bilgilerinin de paylaşıldığı web adresimizi sizde ziyaret ederek yüksek hizmet kalitemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Siz müşterilerimizden gelen servis hizmetlerine karşılık vermek için işlerinde belge sahibi personeller ile hizmet verdiğimiz firmamızda aktif olarak saha da çalışan elemanlarımızda bulunmaktadır. Bu elemanlarımız müşterilerimizden gelen servis talepleri sonrası en kısa sürede alınan adrese ulaşarak servis hizmeti sağlamaktadır.

Servis Hizmeti Nasıl Verilmektedir?

Müşterilerimiz bizler ile web adresimizde bulunan bilgiler ile iletişime geçtikleri zaman firma personellerimiz aldıkları adres bilgileri sonrası adrese en yakın saha elemanlarımızı yönlendirmektedirler. Aldıkları adrese en kısa sürede ulaşan bakım elemanlarımızın sorunun kaynağına göre bakım veya para değişimi yapmaktadırlar. Servis hizmeti sırasında temiz bir işçilik yapmaya büyük özen gösteren personellerimiz parça değişimi yapmadan öncede müşterileri bilgilendirmektedirler. İşlem bitiminde ise bakım personellerimiz çevre temizliği sonrası adresten ayrılmaktadırlar. Verilen hizmetlerin kalitesini sürekli olarak arttırmayı amaçlayan firmamız da servis hizmeti sonrası memnuniyet anketi için telefon ile müşterilerimiz tekrar aranıyorlar. Olası şikayet konularını ortadan kaldıran firmamız hizmetlerine daha kaliteli şekilde devam etmektedir.

Servis Sonrası Bakım Hizmeti Var Mı?

Profesyonelleri bakım personelleri ve teknolojik ekipmanları ile firmamız Kayışdağı Profilo servisi için oldukça fazla tercih edilmektedir. Hizmet kalitesini servis hizmeti sonrası verdiği bakım hizmetleri ile daha da yukarıya taşıyan firmamızda işlemler bir yıl garantili olarak yapılmaktadır. Parça değişiminde ise 2 yıla çıkan bu süre içerisinde ortaya çıkan sorunlarda yapılan bakım ve onarımlardan hiçbir ücret alınmamaktadır. Elektronik ev eşyası üretiminde Dünya markası olan Profilo’ya ait tüm eşyaların bakımının yapıldığı firmamızda personellerimizin bilgi eksiliği yaşamamaları için seminerlerde verilmektedir.

Servis Hizmeti Ücretleri Nelerdir?

Web adresinde bulunan canlı destek birimini aktif olarak kullanan firmamız buradan kendisine ulaşan fiyat sorularına detaylı bilgiler vermektedir. Ancak firmamızda servis hizmetinin niteliğine göre fiyatlarda değişikliklerde olmaktadır. Parça değişikliklerinde ise onarım ücretinin üstüne para fiyatının da eklendiği firmamızda parça değişimi önce müşterilere bilgi verilmektedir. Bu bilgilendirme doğrultusunda müşterilerimiz parçaları istedikleri yerden temin etme şansına sahiptirler. İstanbul ve çevresinde servis hizmetinin uygun fiyatlara alabileceğiniz tek adres olan firmamız canlı destek birimimiz üzerinden fiyatları öğrenerek diğer firmalar ile karşılaştırabilirsiniz.

Servis Talebi Nasıl Oluşturulur?

Firmamız web adresi oldukça kolay bir kullanıma sahiptir. Renkli ve HD görüntüsü ile dikkat çeken web sitemize giren müşterilerimiz iletişim sekmesini görebilirler. Buraya tıklandığında ise müşterilerimizin karşılarına talep formu çıkacaktır. Kişisel bilgi ve adresin istendiği bu formu dolduran müşterilerimiz işlemleri tamamladıkları anda talepleri değerlendirmeye alınarak adrese servis yönlendirmesi yapılmaktadır. Form dışında canlı destek birimi üzerinden de Kayışdağı Profilo servisi talebi gerçekleştiren firmamız işlemlerini hızlı ve garantili şekilde yaparak müşterilerinin beğenisini kazanmaktadır. Ayrıca firmamızın hizmet kalitesini ve ne kadar güvenilir olduğunu forum sayfalarında hakkında hiçbir şikayet başlığı ve olumsuz yorum olmaması ile de anlamak da mümkündür.