17 Temmuz 2019

Kozyatağı Ariston Servisi

ile regalservisim

Kozyatağı Ariston Servisi

Ariston marka bütün cihazlarda meydana gelen bakım ve onarım sorunları için Kozyatağı merkezimizde hizmet vermekteyiz. Sunmuş olduğumuz hizmetlerin başında 7/24 çağrı merkezi hizmeti ve bir yıl garanti hizmeti bulunmaktayız. Bunun için Kozyatağı Ariston Servisi hizmeti için aradığınız takdirde yaşayacağınız bütün sorunlar için bu iki hizmeti ücretsiz bir şekilde alabilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra cumartesi günleri de dahil olmak üzere vermiş olduğumuz bakım ve onarım hizmetlerinde anında yerinde müdahale ile hafta sonunda yaşayacağınız sorunları kısa süre içerisinde gidermekteyiz.

Gerek yerinde yapılan onarımlar olsun gerekse de merkezde yapılan onarımlar olsun fark etmez cihazlarda parça değişimi yaşanması gerektiği takdirde kullanılan parçalar orijinal parçalardır. Kozyatağı Arsiton Servisi olarak sunulan onarım hizmetinin yanı sıra kullanılan yedek parça için de bir yıl garanti hizmeti sunmaktayız. Böylece garantili servis merkezi olarak vermiş olduğumuz bütün hizmetlerde bir yıldan da uzun süren sorunsuz kullanım yaşanmaktadır. 

Kozyatağı Ariston Servisi Olarak Fırın ve Ocak Tamirinde Neler Yapmaktayız?

Fırın ve ocaklar özellikle de bayanlar için oldukça önemlidir. Fırınlarının iyi çalışmaması pişirilen yemeklerin ve keklerin güzel pişmesini engellemektedir. Bu yüzden özellikle fırınlarının alt ya da üst ısıtma sistemlerinden birisinin çalışmaması, turbo kısmının arızalanması, fırın kapağının iyi kapanmaması gibi durumlarda fırın istenilen performansı vermez. Kozyatağı Ariston Servisi olarak fırınlarda ve ocaklarda yaşanılan sorunlar için yardım istendiği takdirde aynı gün onarım için ekip arkadaşlarımız gelmektedir. Yerinde servis hizmeti ile ortadan kaldırılan sorunun ardından fırın yeniden çalıştırılır ve sorunun ortadan kalkıp kalkmadığı test edilir.

Fırınlarda ortaya çıkan sorunların benzeri olarak ocaklarda da sorunlar yaşanmaktadır. Ocak gözlerinden birisinin yanmaması ve tıkanması, bütün ocak gözlerindeki ateşleme sistemlerinin bozulmuş olması, ocakta gaz kaçağı sorununun yaşanması gibi durumlarda da ekiplerimiz yerinde müdahale ile sorunları gidermektedir. Kozyatağı Ariston Servisi olarak ocaklarda gaz kaçağı sorunu oluğu takdirde çağrı merkezi elemanlarımız müşterilerimizin gaz girişi çıkışını engellemeleri gerektiğini belirtirler. Bu aşamada yardımcı olan çağrı merkezi elemanlarımız sonrasında ise kısa süre içerisinde olay yerine gelerek gaz kaçağı sorununu çözerler ve ocağın yeniden düzenli olarak çalışmasını sağlarlar. 

Kozyatağı Ariston Servisi Olarak Buzdolabı Arızalarında Neler Yapmaktayız?

kozyatağı ariston servisi
kozyatağı ariston servisi

Buzdolaplarında meydana gelen her türlü arıza sorunlarına çözüm bulan merkezimizde buzdolabının soğutmaması, buzdolabının derin dondurucu kısmının buzlanması, buzdolabından su gelmesi sorunu ve çalışırken ses çıkartması gibi sorunlar teknik merkezimiz tarafından kısa süre de çözülmektedir. Bununla birlikte Kozyatağı Ariston servisi olarak onarımını vermiş olduğumuz cihazlarda özellikle buzdolaplarında koku sorunlarına da yerinde çözüm sunmaktayız. Buzdolabında meydana gelen koku sorunun temelini bularak müdahale etmekte ve buzdolabının sorunsuz çalışmasını sağlamaktayız. Ayını zamanda kimi buzdolaplarında kapaklar kapanmamaktadır. Böyle bir durumda kapak kısmında yer alan bant şeritinin değiştirilmesi gerekebilir. Değişim için yapılan çalışma yerinde bir müdahale ile giderilir ve kullanılan orijinal parça ile buzdolabı kapağı yenide kapanabilir hale gelmektedir. Kozyatağı Ariston servisi olarak yerinde soru giderilmediği takdirde cihaz kısa süre için ana merkezi götürülür ve en kısa süre içerisinde tamir edilerek cihazın yerine kurulumu kullanılır.

Kozyatağı Ariston Servisi Çamaşır Makinesi

Ariston çamaşır makinesi tamirinde son derece deneyimli teknisyenlerimiz ile siz değerli bölge sakinlerine gün içinde onarım hizmeti veriyoruz. Profesyonel ve kalıcı bir çözüm arıyorsanız doğru yerdesiniz. Kozyatağı Ariston servisi firmamız tüm modellerin yedek parçalarına sahiptir. Arızalı Ariston çamaşır makinenizi hızlıca tamir ettirmek ve bakımlarını yaptırmak için bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Eski yeni her model için onarım mümkündür. Bizim için arızanın bir önemi yok. Bizler tüm onarımları gün içinde yapacak ekipman ve donanıma sahibiz. Titiz ve kaliteli bir tamir desteği için tek yapmanız gereken servisimizi aramak.