9 Ocak 2021

Kurtköy Beko Servisi

ile regalservisim

Kurtköy Beko servisi, Pendik ilçesinde ikamet eden Beko kullanıcılarına tamir hizmetleri sunuyor. Tüm Beko cihazların gün içinde tamiri, bakımı ve montajı için bizi hemen arayın. Kurtköy şubemiz haftanın 7 günü destek veriyor. Çalışmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran tüm cihazları yerinde tamir ediyoruz.

Beko Buzdolabı Servisi

Buzdolabı tamirinde uzman teknisyenler ve sahip oldukları donanımlı servis araçlar ile sizlere en pratik ve kalıcı çözümleri üretiyoruz. Beko buzdolabınızı 1 sene garantili tamir ettirmek için bizi hemen arayın. Servisimizde arızaların tamamı yerinde yapılır. Buzdolabı motor değişimi gibi uğraş ve ekipman gereken bir işlemi bile yerinde yapıyoruz. Sorunu ne olursa olsun kusursuz bir çözüm için doğru yerdesiniz. Servisimiz özel servis olarak hizmet vermektedir. Beko buzdolabı tamir fiyatlarımız son derece ekonomiktir. Kurtköy Beko servisi arayarak uygun fiyata kalıcı çözümlere kavuşabilirsiniz.

Beko Çamaşır Makinesi Servisi

Beko çamaşır makineleri en çok tercih edilen markaların başında gelmektedir. Bunun en büyük sebebi Beko’nun dünya standartlarında üretim yapmasıdır. Kaliteli ürünleri ile sağlamlık arayanların ihtiyaçlarını karşılayan Beko çamaşır makineleri için tamir hizmeti veriyoruz. Kurtköy Beko servisi arayarak tüm Beko çamaşır makinesi modellerini yerinde tamir ettirebilirsiniz. Üstelik tüm parça değişimleri 1 sene garantilidir.