9 Ocak 2021

Kurtköy Beko Servisi

ile regalservisim

Kurtköy Beko servisi, Pendik ilçesinde ikamet eden Beko kullanıcılarına tamir hizmetleri sunuyor. Tüm Beko cihazların gün içinde tamiri, bakımı ve montajı için bizi hemen arayın. Kurtköy şubemiz haftanın 7 günü destek veriyor. Çalışmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran tüm cihazları yerinde tamir ediyoruz. Beko cihazlarınızla ilgili yaşadığınız teknik sorunları aynı gün içinde gidermek için bizi hemen arayın.

Beko Buzdolabı Servisi

Buzdolabı tamirinde uzman teknisyenler ve sahip oldukları donanımlı servis araçlar ile sizlere en pratik ve kalıcı çözümleri üretiyoruz. Beko buzdolabınızı 1 sene garantili tamir ettirmek için bizi hemen arayın. Servisimizde arızaların tamamı yerinde yapılır. Buzdolabı motor değişimi gibi uğraş ve ekipman gereken bir işlemi bile yerinde yapıyoruz. Sorunu ne olursa olsun kusursuz bir çözüm için doğru yerdesiniz. Servisimiz özel servis olarak hizmet vermektedir. Beko buzdolabı tamir fiyatlarımız son derece ekonomiktir. Kurtköy Beko servisi arayarak uygun fiyata kalıcı çözümlere kavuşabilirsiniz.

Beko Buzdolabı Hata Kodları

Beko buzdolabı E2 arıza kodu cihazın sensörü arızalı anlamına gelir. Ekranda sürekli olarak E2 hata kodu çıkıyorsa defrost sensör değiştirilmelidir.

Beko buzdolabı E4 arıza kodu, sigorta devre dışı anlamına gelir. Isıtmada kalan cihazı korumak için sigorta devreye girer ve tek seferlik olan sigorta yanar. Bu arızadan dolayı ekranda E4 arıza kodu çıkacaktır.

Beko Çamaşır Makinesi Servisi

Beko çamaşır makineleri en çok tercih edilen markaların başında gelmektedir. Bunun en büyük sebebi Beko’nun dünya standartlarında üretim yapmasıdır. Kaliteli ürünleri ile sağlamlık arayanların ihtiyaçlarını karşılayan Beko çamaşır makineleri için tamir hizmeti veriyoruz. Kurtköy Beko servisi arayarak tüm Beko çamaşır makinesi modellerini yerinde tamir ettirebilirsiniz. Üstelik tüm parça değişimleri 1 sene garantilidir. Garantili Beko çamaşır makinesi tamiri için bizi hemen arayın.

Çamaşır makinesi arızalarının neredeyse tamamını yerinde gideren firmamız kazan arızalarını da yerinde çözmektedir. Fakat kazan arızasından dolayı gövdeye paslı su akmış ve zarar vermiş ise atölyeye almamız gerekebilir. Yeni kazanın takılacak gövdenin sağlam olması gerekir. Aksi taktirde makine sallanmaya ve amortisör kırmaya başlar. Hızlı ve kalıcı çamaşır makinesi tamiri için Kurtköy Beko servisi şubemizi arayarak destek alabilirsiniz.