4 Temmuz 2018

Sarıgazi Regal Servisi

ile regalservisim

Sarıgazi Regal Servisi

Alanında uzman kadrosu ile Sancaktepe Regal Servisi olarak bölgede hizmet veren firmamız Samandıra mahallesine aynı gün içinde geliyor. Kaliteli ve garantili bir Regal cihaz onarımı için bizi şimdi arayın. Servisimiz tüm Regal cihazları için tamir hizmeti vermektedir. Regal firmasına ait buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın ve klima cihazları için bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Servisimiz tarafından onarımı yapılan Regal cihazlar 1 sene parça ve işçilik garantilidir. Garantili Regal servis hizmeti için Samandıra şubemizi hemen arayın.

Samandıra regal servisi, konusunda uzman kadrosu ile çamaşır makineleri için aynı gün içinde servis hizmeti veriyor. Üstelik arızalı çamaşır makinenizi yerinde tamir ediyor. Yerinde onarım hizmeti almak için bizi şimdi arayın. Tüm cihazlara 1 yıl garantili onarım hizmetleri sunuyoruz. Regal marka çamaşır makinenizdeki tüm sorunlar için bizi hemen arayın. Ses yapan, su akıtan, eski yeni tüm Regal cihazlarınızı yerinde tamir ediyoruz.

Regal buzdolabı onarımında uzman teknisyenlerimiz ile sizlere 1 yıl garantili buzdolabı tamir hizmetleri sunuyoruz. Profesyonel bir buzdolabı onarım için hemen arayın. Eski yeni tüm buzdolabı modellerini yerinde tamir ediyoruz. Servisimiz tarafından onarımı yapılan tüm Regal buzdolapları 1 sene garantilidir. Garantili ve yerinde buzdolabı servis hizmetleri sunan Sarıgazi şubemize her zaman ulaşabilirsiniz.