7 Kasım 2019

Şerifali Ariston Servisi

ile regalservisim

Hayatımızın olmazsa olmazlar içerisinde yer alan kombi bakım işlemlerinde, tercih sıralamasında ilk sırada yer alan firmamız 7 gün hizmet sunmaktadır. 7/24 bakım işlemlerinin yanı sıra tamir hizmeti de sunan ekibimiz, montaj konusunda oldukça deneyimlidir. Deneyimli Şerifali Ariston servisi çalışanlarımız, mesai anlayışı dışında hareket etmektedir.

  • Şerifali Ariston Çamaşır Makinesi Servisi
  • Şerifali Ariston Buzdolabı Servisi
  • Şerifali Ariston Kombi Servisi

Şerifali Ariston Buzdolabı Servisi

şerifali ariston servisi

Soğutmuyor şikayetiniz varsa Ariston buzdolabınızı gün içinde tamir ettirebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken bizi aramak. Şerifali Ariston servisi firmamızda çalışan buzdolabı ustalarının her biri alanında uzman kişilerdir. Şube olarak tüm buzdolabı modellerinin yedek parçalarına sahibiz. Bu sayede de arıza ne olursa olsun taşımadan tamir yapabiliyoruz. Firmamız Ümraniye ilçesindeki en eski tamir firmalarından biridir. Özellikle buzdolabı tamirinde kendini kanıtlamış ustalarımı ile de bugüne kadar hiç şikayet almadan işimize devam ettik. Siz de sorunsuz bir onarım hizmeti almak istiyorsanız tek yapmanız gereken Şerifali servisimizi aramak.

Mesai Anlayışımız Yok

Dört mevsim servis hizmeti, özellikle acil durumlarda önemlidir. Firmamız, yağışlı, soğuk kış aylarında ve çöl sıcaklarının yaşandığı yaz günlerinde, hizmet kalitesini her zaman korumaya devam etmektedir. İstediğiniz saate randevu veren şirketimiz, isterseniz ‘acil’ koduyla en kısa sürede evinize ulaşmaktadır. Acil Şerifali Ariston servisi talep ederseniz, en yakın servisimiz evinize yönelmektedir. Evinize yakın bir servis aracımız yoksa şirketimiz yeni bir aracı sizin için yola çıkarmaktadır.

365 Gün Dört Mevsim Hizmete Devam Ediyoruz

Hayatımızın bir parçası olan beyaz eşyalar, kombiler ve klimalar, yılın her gününde profesyonel servis hizmetine ihtiyaç duymaktadır. Hizmet kalitesini artıran ve bu konuda rakip tanımayan ekibimiz, yollar açık olduğu sürece servis hizmeti sunmaya devam ediyor. Söz verilen zamanda adresinize ulaşan servisimiz, profesyonel yöntemleri tercih ediyor.

Tamir ve Bakım İşlemlerimiz Kısa Sürüyor

Mesai saatleri içerisinde ve mesai dışında servis hizmetini gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Bizim sektörümüzde hız önemlidir. Bu nedenle şirketimiz, işini hızlı yapan personeli tercih etmektedir. Buzdolabı, derin dondurucu, fırın, bulaşık ve çamaşır makinesi gibi beyaz eşyaların yanı sıra klimaları ve kombileri, Şerifali Ariston servisi ekibiyle, kısa sürede tamir ediyoruz.

Servisimizden Randevu Alırken Bilgilerinizi Kontrol Edin

Zamanın en iyi şekilde kullanılması ve hizmet kalitesinin artırılması için randevu bilgilerinizi güncelleyin.

Bu işlemi yaparken şunlara dikkat etmelisiniz:

  1. Öncelikle müşteri hizmetlerimizi aramak suretiyle randevu almalısınız. Randevu işlemlerinde sizin en uygun zaman dilimi tercih ediyoruz.
  2. Randevu alma işlemleri esnasında dikkat edilecek en önemli husus verilen bilgilerin doğruluğudur. Zaman kaybının yaşanmaması açısından iletişim ve adres bilgileri doğru bir şekilde verilmelidir.
  3. Tamir edilecek cihazın markasını ve arıza bilgilerini de unutmayın. Yedek parça tedariki için bu bilgiler önemlidir.
  4. Söz verilen zamanda ekibimiz adresinize ulaşmaktadır. Elemanlarımız adresinize gelmeden önce telefon açmaktadır. Acil bir işiniz çıkarsa, servisimiz ileri bir tarihe yeni bir randevu işlemi gerçekleştirmektedir.

Bakım işlemlerinde hızlı, etkili ve güvenilir yöntemleri tercih ediyoruz. Tamir işlerinde ve bakım işlemlerinde, yerinde çözüm üretiyoruz. Ayrıca müşteri onayı olmadan parça montaj işlemi gerçekleştirmiyoruz.