27 Ağustos 2019

Soğanlık Altus Servisi

ile regalservisim

Soğanlık Altus servisi Kartal ilçesinde ikamet eden Altus kullanıcılarına teknik servis hizmeti veriyor. Arızalı Altus cihazların tamamı için firmamızı arayarak servis desteği alabilirsiniz. Eski yeni tüm modellerin yedek parçalarına sahibiz ve bu sayede onarımları yerinde yapabiliyoruz.

Altus kullanıcıları için tamir ve bakım hizmetleri veren Soğanlık Altus servisi, bölgedeki en eski tamir firmalarından biridir. Bünyemizdeki tecrübeli teknisyenler Altus marka tüm beyaz eşya, kombi ve klima cihazlarının tamirini yapabiliyor. Profesyonel ve ekonomik Altus cihaz onarımı için servisimizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Bölgedeki en eski tamir firmalarından biri olarak cihazınız ne kadar eski olursa olsun yedek parçalarını aynı gün içinde tedarik ediyor ve değişimini yapıyoruz. Pratik ve ekonomik çözümler istiyorsanız Soğanlık şubemizi hemen arayın. Çalışmayan, ses yapan, su akıtan Altus cihazların aynı gün içinde onarımını yapıyoruz. 

Soğanlık Altus Beyaz Eşya Servisi

Altus çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, buzdolabı cihazlarını aynı gün içinde tamir ediyoruz. Servisimiz tarafından onarımı yapılan Altus cihazlara 1 sene parça ve işçilik garantisi veriyoruz. Garanti süresi içinde aynı yerden tekrar arızalanan cihazların servis önceliği bulunuyor. Özellikle Altus buzdolabı modelleri için en hızlı şekilde servis hizmeti veriyoruz. Altus buzdolabınız soğutmuyor, su akıtıyor veya ses yapıyorsa bizi hemen arayın. Şube olarak tüm buzdolabı sorunlarına en hızlı şekilde çözüm üretiyoruz. Buzdolabı arızalarından en uzun süren ve en maliyetli olan ana motor değişimidir. Ana motor değişimi için Soğanlık şubemizi arayarak buzdolabının modelini belirtmeniz yeterli olacaktır. Modele göre uyumlu motor ve gaz ile gelen servisimiz motorun montajını yerinde yapar. 

Temiz yıkamayan Altus bulaşık makineniz için aynı gün içinde hizmet veriyoruz. Temiz yıkamayan, ısıtma yapmayan, fıskiyeleri çatlayan tüm Altus bulaşık makinelerini yerinde tamir ediyoruz. Pratik ve ekonomik Altus beyaz eşya cihaz onarımı için Soğanlık Altus servisi hemen arayın.

Soğanlık Altus Çamaşır Makinesi Servisi

Altus çamaşır makinesi modellerinin tamamı için gerekli olan yedek parçaların hepsine sahibiz. Çamaşır makinesi arızası ne olursa olsun cihazlarınızı taşımıyor, evinizde tamir ediyoruz. 1 yıl garantili Altus çamaşır makinesi onarımı için Soğanlık Altus servisi hemen arayın. Soğanlık şubemiz Kartal ilçesinin tamamına servis desteği sunuyor. Kaliteli ve garantili bir onarım için doğru yerdesiniz.

Soğanlık Altus Buzdolabı Servisi

Soğutmayan Altus buzdolabınızı aynı gün içinde tamir ettirebilirsiniz. Üstelik içindeki yiyecekler bozulmayacak kadar kısa bir sürede. Bunun yapmanız gereken Soğanlık Altus servisi arayarak servis talebinde bulunmak. Çağrı merkezimiz size en yakın servisi gün içinde yönlendiriyor ve işinin ehli ustalarımız sayesinde onarım hızlıca yerinde yapılıyor. Servis olarak asla buzdolabı taşımıyoruz. Ana motor değişimi dahil tüm işlemleri yerinde yapıyoruz.

Soğanlık Altus Klima Servisi

soğanlık altus servisi

Ekonomik fiyatları ve şık tasarımları ile klima kullanıcılarının ilk tercihi olan Altus klimalar için servis, bakım ve montaj hizmetleri veriyoruz. Split klimanız soğutmuyor, su akıtıyor veya kötü koku yayıyorsa çözümünü Soğanlık Altus servisi şubemizden bulabilirsiniz. Klimalar sürekli olarak çalışamaz. Cihaz otomatiğe girdiğinde petekler ılıklaşır ve cihaz bakteri üretmeye başlar. Tekrar fan devreye girdiğinde bakteriler fan ile havaya karışır ve ortama kötü bir koku yayılır. Ortamda bulunanlar çok kısa bir sürede hastalanır. Klimanızın sağlık bir şekilde çalışması ve kötü kokudan kurtulmak için bakım yaptırmanız gerekir. Ayrıca bakım esnasında cihazın gaz ölçümü de yapılır. Gazı eksik olan klimalar otomatiğe girmeden sürekli çalışır ve fazladan elektrik harcar. Düzenli olarak gaz ölçümü yaptırmak için periyodik bakımları aksatmamanız gerekiyor.

Altus klimalar için montaj hizmeti veriyoruz. Sıfır kurulum hariç tüm Altus klimalar için montaj ve de-montaj desteği almak için Soğanlık Altus servisi hemen arayın. Servisimiz klima montajı için çoğu zaman aynı gün içinde gelsede yaz aylarında bu süre biraz uzayabilir. Titiz bir Altus klima montajı için doğru adrestesiniz. Boru değişimi, drenaj montajı ve boru izolasyonu son derece titizlik isteyen detaylı bir işlemdir. Tüm bu işlemleri son derece profesyonelce yapan ekibimiz montajı yaptıktan sonra cihazın testini yapıyor ve siz çalışır bir şekilde teslim ediyor. Klima bakım ve montaj işlemlerine garanti verilmez.

Soğanlık Altus Kombi Servisi

Kısa bir süre satışı yapılan Altus kombiler için yıllardır kombi servis ve bakım hizmetleri veriyoruz. Sıcak su vermeyen, petekleri ısıtmayan Altus kombinizin en hızlı şekilde onarımı için Soğanlık şubemizi arayın. Kombi tamirinde uzman kombici ustalarımız arızası ve kombinizin modeli ne olursa olsun sorunları yerinde gideriyor. Asla bir kombi atölyeye alınmaz. Bütün arızalar, parça değişimleri ve bakımlar yerinde yapılır. Altus kombi onarımı 1 sene garantilidir. Garantili Altus teknik servis hizmeti için Soğanlık Altus servisi dilediğiniz zaman arayarak teknik destek talebinde bulunabilirsiniz.