23 Temmuz 2019

Suadiye Protherm Servisi

ile regalservisim

Suadiye’nin en kaliteli Protherm onarım firması olarak kuruluş tarihimizden buyana en uygun ve ek ücretsiz fiyat tarifesi sunuyoruz. Profesyonel ekibimiz ve son model servis aracımız üzerinden İstanbul genelinden Protherm kombi servis hizmeti sunuyoruz. Deneyimli personelimiz ile haftanın tüm günlerinde konut ve firmalara hizmet sunuyoruz. Kurumsal olarak hizmet sunduğumuzdan ayrıca web sitemizden online olarak kombi cihazları servis hizmeti sunuyoruz.

Firmamız Neden Yoğun Olarak Tercih Ediliyor?

İstanbul’un en gözde Suadiye Protherm servisi firması olarak kuruluş yılımızdan buyana garanti kapsamında kombi servisi hizmeti sunuyoruz. Deneyimli teknik servis kadromuz sayesinde problemsiz ve son derece hızlı bir şekilde hizmet sunuyoruz. Suadiye bölgesinde bulunan birçok Protherm servisi firmalarından farklı olarak Suadiye merkezinden İstanbul geneline kombi cihazı servis hizmeti sunuyoruz. İstanbul genelinden firmalar tarafından da tercih edildiğimizden web sitemiz üzerinden geniş düzeyde referanslar sunuyoruz.

Firmamız, Suadiye bölgesinde bulunan birçok Prohertm servisinden farklı olarak müşteri memnuniyeti dahilinde hizmet sunuyor. Garantili hizmetler sunduğumuzdan firmalardan ve bireysel müşterilerimizden takdir mesajları alıyoruz. Firmamız, sektöründe yıllardan buyana hizmet sunduğundan İstanbul’un en köklü Proherm servisi arasında bulunuyor. Eşsiz hizmetlerimiz sebebiyle ayrıca geniş takipçi kitlesine de sahibiz. Profesyonel kadroya ve son model servis araçlarına sahip olduğundan, randevu saati öncesinden ürün teslimatı gerçekleştiriyoruz. Whatsapp destek hattımızdan tüm hizmetlerimiz hakkında kesintisiz destek hizmeti sunuyoruz.

En İyi Fiyat Garantisi Sunuyoruz

Sektörümüzün en prestijli Suadiye Protherm servisi firması olarak en iyi fiyat garantisi sunuyoruz. Suadiye bölgesinde bulunan birçok Proherm servisi firmaları aksine nakit ödeme yöntemi haricinde tüm banka kredi kartlarından da ödeme seçeneği sunuyoruz. İstanbul’da bulunan birçok kombi servisinden farklı olarak net bir fiyat tarifesi sunuyoruz. Whatsapp kesintisiz destek hattımızdan 7/24 iletişim olanağı sunuyoruz, kombi tamiri ve fiyat tarifesi hakkında ön bilgiler sunuyoruz.

Hizmet Aşamalarımız

Avantajlı Suadiye Proherm servisi olarak pratik bir hizmet aşaması sunuyoruz. Kombi cihazında oluşan sorun hakkında whatsapp destek hattımız üzerinden müşterimizden bilgi alıyoruz, sonrasında adresi bilgileri alarak trafik yoğunluğu baz alarak gün içerisinde adrese intikal ediyoruz. Kombi cihazı yerinden tamir hizmeti sunmaya çalışıyoruz, ancak cihazda ciddi problemler olması durumunda sizlerden onay alarak servis merkezimizden tamir ediyoruz. Ev veya işyeri adresinden teslim aldığımız kombi cihazı garantili olarak tamir veya yedek parça işlevi gerçekleştirdikten en geç 24 saat sonrasında ek ücretsiz olarak adrese teslim ediyoruz.

Klima Servis ve Petek Yıkama Hizmeti

Kaliteli Suadiye Protherm servisi olarak sadece kombi servisi değil, aynı zamanda klima servisi ve petek yıkama hizmeti de sunuyoruz. Servis aşamaları aynı şekilde klima petek temizliği hizmetimizde de geçerlidir. Konut ve işletmenizdeki klima cihazına yerinde bakım hizmeti sunuyoruz, ciddi problem görülmesi durumunda cihazı işletmemiz üzerinden tamir ederek 24 saat sonrasında adrese teslim ediyoruz. Konut ve işletmenizdeki peteklerin yıkama hizmetini de profesyonel ekibimiz üzerinden gerçekleştiriyoruz. 

İstanbul genelinden kombi, klima tamiri ve petek yıkama hizmeti talep etmek için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Kombi, klima tamiri ve petek yıkama hizmeti hakkında aklınıza takılan soruları Whatsapp destek hattımızdan sorabilirsiniz ve fiyat tarifemiz hakkında ön bilgi alabilirsiniz. Kombi, klima tamiri ve petek yıkama hizmetimiz hakkında sunduğumuz referans kataloglarını incelemek için web sitemize davet ediyoruz.