23 Mayıs 2019

Suadiye Vestel Servisi

ile regalservisim

Suadiye mahallesinde ikamet eden Vestel kullanıcılarına aynı gün içinde teknik servis hizmeti sunan firmamız 1 yıl garantili olarak destek vermektedir. Kaliteli ve garantili Vestel beyaz eşya servis hizmeti için bizi şimdi arayın. Konusunda uzman kadromuz sizlere pratik ve ekonomik çözümler sunuyor. Yaşadığınız tüm teknik sorunlar için Suadiye Vestel şubemizi dilediğiniz zaman arayabilir ve servis kaydı bırakabilirsiniz. Suadiye Vestel servisi olarak yapılan tüm işlemlere 1 sene garanti veriyoruz.

Suadiye Vestel Beyaz Eşya Servisi

Vestel çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve buzdolabı modellerini yerinde tamir ediyoruz. Tüm teknik sorunlar için Suadiye Vestel servisi hemen arayarak aynı gün içinde servis talep edebilirsiniz. Servisimiz haftanın 6 günü teknik servis desteği vermektedir. Çağrı merkezimiz ise 7 gün 24 saat kesintisiz destek vermektedir. Profesyonel Vestel servisi için doğru adrestesiniz. Şubemiz tarafından onarımı yapılan tüm Vestel beyaz eşyalarınız 1 sene garantilidir. Garantili ve kaliteli bir Vestel teknik servis için Suadiye şubemizi hemen arayın.

Suadiye Vestel Klima Servisi

Klima markaları arasında en çok tercih edilenlerin başında gelen Vestel klimalara 1 yıl garantili servis desteği sunuyoruz. Ayrıca firmamız tüm Vestel klimalar için periyodik bakım desteği de vermektedir. Periyodik klima bakımı tercih değil zorunluluktur. Bakımları yapılmayan klimalar kısa sürede sizi hasta edecektir. Hava değişiminden dolayı peteklerde oluşan bakteriler ilk çalıştırmada havaya karışacak ve sizi hasta edecektir. Bu duruma düşmemek ve klimanızın ömrünü uzatmak için yıllık bakımlarını aksatmayın.

Aynı Gün Vestel Servisi

Suadiye Vestel servisi mahallede ikamet eden tüm Vestel beyaz eşya ve klima kullanıcılarına aynı gün içinde servis desteği veriyor. Haftanın 6 günü servis desteği sunan firmamız onarımları yerinde yapıyor ve tüm parça değişimlerine 1 sene garanti veriyor.

0216 527 62 72, Hemen Ara