22 Ağustos 2019

Sultanbeyli Demirdöküm Servisi

ile regalservisim

Sultanbeyli Demirdöküm Kombi Servisi

Demirdöküm kullanıcıları tarafından tercih edilen Sultanbeyli Demirdöküm Kombi Servisi her türlü kombi arızası için çözüm bulmak odaklı çalışmaktadır. 7/24 çalışan Sultanbeyli Demirdöküm Kombi Servisi yaşadığınız arıza boyunca sizi mağdur etmemek için gün içinde sizinle iletişime geçip sorunlarınızı dinleyecektir. Aynı gün içinde servis hizmeti vermektedir. Sultanbeyli Demirdöküm Servisi gezici araçlar ile aktif bir şekilde çalışmasından dolayı, arıza birimine çok daha hızlı bir şekilde ulaşması mümkün olmaktadır. 

Kombiler Neden Arızalanır?

 • Kombilerde arıza durumunun görülmesinin en büyük nedeni, bir kombinin yeterince çalışmasına izin verilmemesidir. Bir kombi ne kadar fazla çalışırsa, o kadar çok katkı sağlar. Az çalışan kombilerde bir zaman sonra parça bozulması görür. Çünkü yapması için verilen görevi yapamadığı için kendi içinde işlevini yitirmiş bulunur. Böylece kombi içinde parça bozulmaları ve birtakım su akıtma işlemleri görülür.
 • Kombiyi yanlış kullanmak da kombinin arızalanmasına ve kombinin parçalarına hasar vermesine neden olur.
 • Genel olarak bir kombide su bittikçe su ekleme yapılması gerekirken, çoğu insan bunu yapmıyor. Ya da tam tersi, fazlasıyla su basıldığı için sıkıntı yaşıyorlar. Kombiye gerektiği kadar su eklendiğinde bu tür sıkıntıları yaşamayacaksınız.
 • Kombinin içindeki sigorta atabilir.
 • Kombiye gaz akışını sağlayan vana kapalı olabilir.
 • Periyodik bakımını yapmamak da ayrı bir arızalanma konusudur. Teknolojik eşyalarımızın birçoğu bakım istemektedir. Fakat biz bu bakımı onlara sağlamak yerine, genel olarak bakımını yapmıyoruz. Yapmayı talep ettiğiniz taktirde kombilerde arıza yaşanmayacaktır.
 • Elbette yanlış bakım yapmak da kombiye sıkıntı vermektedir. Bir uzmandan yardım almanız gerekmektedir. Sultanbeyli Demirdöküm Servisi bunun için var ve isteklerinize ulaşmanızda ufak bir rolü vardır.

Sadece Kombi Değil, Demirdöküm Klima Arızasına Da Bakıyoruz

Sultanbeyli Demirdöküm Servis olarak Demirdöküm markasının klima arızası için en etkili çözümler sunuyoruz. Bir klima neden arıza verebileceğini size önce anlatmak istiyoruz. Bizi aramadan önce birtakım sorunların neden oluşacağını ve çözümlerini size anlatacağız. Sorunun hala devam ettiğini görürseniz bize ulaşmanız gerekmektedir. Böylece 7/24 çalışan ve size anında çözüm bulan Sultanbeyli Demirdöküm Servis olarak hizmet vermekten hoşnut olacağız.

 1. Elektrikle çalışan bir cihaz için konuşuyor olduğumuzdan, önce cihaza elektrik ulaşıyor mu ona bakmalısınız. Gittiği halde bir sorun varsa bir de şuna bakmayı deneyin:
 2. Fan hızında bir sıkıntı var mı diye bakın. Bunu kendiniz de ayarlayabiliyorsunuz. Doğru hızı seçerseniz sizin için sorun teşkil etmeyecektir.
 3. Yanlış mevsim konumunda olmadığına emin olun. Eğer bunlardan hiçbiri değilse Sultanbeyli Demirdöküm Servisi olarak arızanın çözümünü bulacağız. Gün içinde servis hizmeti vermekteyiz.
 • Klimanın uzaktan kumanda alıcısında bir sıkıntı var ise sinyali gitmiyordur. Bu yüzden arıza veriyordur.  Önce bu konuda bir sıkıntı var mı diye bakılır ve varsa anında çözümü sunulur.
 • Eğer klimanın bağlandığı prizde bir sıkıntı varsa, büyük ihtimalle klimaya enerji gitmediğinden arıza veriyordur. Bunun da anlık çözümü sunulur.
 • Fan motorunda bir sıkıntı olabilir. Bunlar sıklıkla yaşanılan yaygın sorunlardır. Fakat çözümü hızlı ve güvenli bir şekilde size Sultanbeyli Demirdöküm Servisi olarak sunulmaktadır.
 • Klima sigorta attırıyor, bundan dolayı da arıza veriyor olabilir. Öncelikle bu kısa devre durumunda kablosu değiştirilir.
 • Fan motorunda da sigorta attırma sorunu varsa, fan motorunun değişimi yapılır.
 • Belki de en büyük sorunlardan birisi olan anakart sorunu vardır.