21 Ağustos 2019

Taşdelen Demirdöküm Servisi

ile regalservisim

Taşdelen Demirdöküm Kombi ve Klima Servisi

İstanbul’un Çekmeköy semtinde bulunan Taşdelen Demirdöküm Servisimiz, uzun yıllardır Demirdöküm beyaz eşya arızaları ile ilgilenmektedir. Beyaz eşyanızın; kombi veya klimanızın arızalanması, çalışırken birden çalışmayı durdurması durumunda bizi aradığınızda hızlı bir şekilde arızanın nedenini çözümleyeceğiz ve sorunun neden kaynaklandığını sizi anlatacağız. Onarımı gün içinde yapılmaktadır. Taşdelen Demirdöküm Servisi profesyonel bir ekip ile çalışmaktadır. Beyaz eşyanın arızası hızlı bir şekilde onarıldığında, değiştirilen parçanın kesinlikle orijinal parça olduğunu bilmelisiniz. Tekrardan bir sıkıntı yaşadığınız taktirde 1 yıl garanti kapsamına girildiğinden dolayı servisi arayabileceksiniz.

Taşdelen Demirdöküm Servisini Seçmeniz İçin Nedenler 

  • Beyaz eşya diye adlandırdığımız elektrikle çalışan makineler yıllık bakım istemektedir. Yıllık bakımı geciken makineler bir zaman sonra arıza verecektir. Aynı zamanda son yıllarda artan klima patlamalarının da en büyük nedenlerinden biri makinenin bakımsızlığıdır. Fakat biz bu bakımı da yapmaktayız. Olası hasarı engellemek için en iyi seçenek olduğunu sizlere söyleyebiliriz.
  • Teknolojiyi sürekli takip eden firmamız tarafından çalışanlarımıza verilen eğitimler sonucunda hızlı ve güvenli çözümler size sunmaktayız.
  • 7/24 halinde sürekli size hizmet vermekteyiz.
  • Hızlı ve güvenilir bir şekilde eşyanızın arızasının giderilmesini istiyorsanız randevu talebi oluşturmak veya direkt bizi aramanız yeterlidir.
  • Orijinal yedek parça kullanırız. Firmamızca asla orijinal olmayan bir parça kullanarak sizi mağdur etmek istemeyiz.  
    Kredi kartı ile ödeme yapma seçeneğimiz var.

Kombi Ve Klima Sorunları

Eşyalarınızı doğru kullandığınızı sanıyorken çok yanlış kullanıyor olabileceğiniz aklınıza hiç geldi mi?  
Mesela bir kombiye gerektiği kadar su eklemeniz gerekiyorken, fazla eklerseniz basınçtan dolayı arıza meydana gelebilir. Az eklendiği taktirde de basıncın az gelmesi gibi, bu tür bir sorun yaşayacaksınız. 
Ayrıca daha önce bahsedildiği üzere, periyodik bakımını geçirdiyseniz de kombi veya klimanız arıza verecektir. Bu arızaların meydana gelmemesini istiyorsanız yıllık bakımını yaptırın.  
Elektrikle çalışan teknolojik bir eşya olan kombiye elektrik gitmemesi sonucu da arıza veriyor olabilir.  Belki de sorun kombinin anakarttan dolayı olabilir.  Böyle olduğunda direkt servis aranmalı. Daha büyük bir sorunla yaşamamak için Taşdelen Demirdöküm Servisi sizler için hizmet vermektedir. 
Sisteme giren voltajın düşük olma sebebiyle de kombi arıza veriyor olabilir.  
Çoğunlukla kombi temizliği yapmak için kombi kullanıcıların kullandığı yöntem yanlış oluyor. İlaçla yapıldığında bu kombiye kimyasal girdiği anlamına gelmektedir. Bu aynı zamanda kombiyi yeterince yaksanız bile peteğe istediğiniz sıcaklığı ulaşmasına engel teşkil edecektir. Bu tür yanlış yöntemleri kullanmayınız.  
Aynı şekilde gaz akışının olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Eğer gaz akışı sağlanmazsa kombi çalışmayacaktır. 
Kombiden gelen yüksek sesten dolayı şikayetçiyseniz, bunun sebebi fan kirliliğinden dolayı olabilir. Bu esnada önemli olan şey kombinin düzenli bakım yaptırılması. Eğer kombiye düzenli bakım yaptırılsaydı bu başınıza gelmeyecekti. 
Uzun bir süredir klimalar kış için ısıtma, yaz ayları için ise soğutma işlevlerini görüyor. Fakat kombi sıcak hava üflemiyorsa, bunun sebebi ne olabilir? Belki de doğru seçenekte değildir. Güneş simgesinin göründüğüne emin olun. Güneş simgesinde olduğu halde sıcak hava akışı sağlayamıyorsanız, hava filtresinin tıkanması dolayıdır. Bunun bakımı 7 ile 15 gün arasında değişmektedir.  
Klimanız soğutma yapmıyor ise Taşdelen Demirdöküm Servisi aradığınız taktirde gün içinde cihazınızın arızası için sebebi anlaşılıp onarılma işlemi gerçekleştirilecektir.