6 Ocak 2020

Taşdelen Regal Servisi

ile regalservisim

Taşdelen Regal Servisi

Ev hayatında ve iş hayatında, bizim için büyük kolaylık sağlayan beyaz eşyalar, servis olmadan kullanılamamaktadır. Yedek parça destekli gerçekleştirilen Taşdelen Regal servisi işleminde, sizin verdiğiniz bilgiler belirleyici rol oynamaktadır. Sizin verdiğiniz bilgiler ışığında servisimiz hizmet programı oluşturmaktadır.

İlk Aşama Randevu İşlemidir

Kaliteli servis hizmetimizle tanışmak isteyenler için ilk önemli aşama randevu işlemidir.

Bu kategoride müşteri hizmetleri şu bilgileri almaktadır:

  1. Randevu işleminde elemanlarımız öncelikle kimlik bilgilerini almaktadır.
  2. Kimlik bilgilerinin yanı sıra cihaz bilgileri ve arıza bilgileri de not edilmektedir.
  3. İletişim bilgileri, Taşdelen Regal servisi randevu kategorisinin en önemli konusudur.
  4. Adres bilgilerinin alınması ile birlikte randevu işlemi gerçekleşmektedir.

Elemanlarımız, servis hizmetinin kaliteli bir şekilde gerçekleşmesi için adresinize gelmeden önce telefon açmaktadır. Randevu saatini unutmamanız ve randevu saatinde başka bir yere söz vermemeniz, kaliteli bir şekilde servis hizmeti verebilmemiz için önemlidir.

Eski Veya Yeni Bütün Beyaz Eşyaları Tamir Ediyoruz

Deneyimli ve tecrübeli eleman kadrosuna sahip servis ekibimiz, son model cihazların yanı sıra eski model beyaz eşyaları da sorunsuz bir şekilde tamir etmektedir. Elemanlarımız, Taşdelen Regal servisi işlemleri konusunda deneyimli kişileri tercih etmektedir. Elemanlarımız hızlı, etkili ve pratik yöntemlerle servis işlemini kısa sürede gerçekleştirmektedir.

Tamir İşleminde Güvenilir Yöntemleri Tercih Ediyoruz

Yeni aldığınız değerli beyaz eşyalarınızı güvenilir servislere teslim etmek istersiniz. Firmamızın deneyimli elemanları bu konuda güvenilir tamir yöntemlerini tercih etmektedir. Etkili ve aynı zamanda pratik yöntemleri tercih eden firma elemanlarımız, günün her saatinde adresinize gelmektedir. Elemanlarımız, servis işlemlerinde çözüm odaklı hareket etmektedir.

Disiplinli ve aynı zamanda takım anlayışına sahip personelimiz, randevu aşamasından, cihazın teslim aşamasına kadar bütün kategorilerde etkili servis çözümleri sunmaktadır.

Hizmette Her Zaman Kaliteyi Tercih Ediyoruz

Güler yüzlü hizmet ve güvenilir yöntemleri tercih firma elemanlarımız, servis konusunda tecrübelidir. Tecrübenin yanı sıra sertifika seçeneklerine sahip olan şirketimiz, zorunlu cihazlar haline gelen beyaz eşyaları söz verilen süre zarfında onarılmaktadır. Bakım ve onarım konusunda servis ekiplerimize güvenebilirsiniz.