22 Aralık 2018

Ümraniye Hoover Servisi

ile regalservisim

Hoover çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi gibi beyaz eşya cihazları için aynı gün içinde teknik servis hizmetleri sunan Ümraniye şubemiz arızaları yerinde çözüyor. 1 yıl garantili Hoover servis hizmeti almak için bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Eski yeni tüm modellere tamir ve bakım hizmetleri sunan firmamız tüm arızalı parçaların değişimlerini aynı gün içinde yapıyor.

Hoover çamaşır makineniz çalışmıyor, ses yapıyor, su akıtıyor veya temiz yıkamıyorsa Ümraniye şubemizi arayabilirsiniz. Sektörün en kaliteli markalarından biri olan Hoover cihazların tüm modelleri için servis hizmetimiz mecuttur. Arızalı çamaşır makinenizi en kısa sürede tekrar kullanabilmek için Ümraniye şubemiz aynı gün içinde servis desteği sunuyor. Arızalı cihazınızı yerinde ve 1 yıl garantili olarak tamir ediyoruz. Çamaşır makineniz çalışıyor, kazanı dönmüyorsa motor değişimi yerinde yapılır. Hoover çamaşır makineniz aşırı sallanıyor ve amortisörleri patlak ise amortisör değişimi yerinde yapılır. Tüm arıza onarımları için uzman teknisyenlerini yönlendiren firmamız donanımlı araçları ile arızaları yerinde çözüyor.

Hoover bulaşık makineniz temiz yıkamıyor ise kullanıcı olarak ısıtıp ısıtmadığını kendiniz test edebilirsiniz. Eğer bulaşık makineniz ısıttığı halde temiz yıkamıyor ise bizi arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz. Eski yeni tüm Hoover bulaşık makinesi modellerini yerinde tamir ediyoruz. Servisimiz tarafından tamiri yapılan Hoover bulaşık makineleri 1 sene garantilidir. Profesyonel onarım hizmeti almak istiyorsanız Ümraniye şubemizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.