11 Şubat 2020

Ünalan Regal Servisi

ile regalservisim

Ünalan Regal Servisi

Özel yöntemlerle gerçekleştirilen bakım ve onarım işlemleri, hayatımızı kolaylaştırmaktadır. Beyaz eşyalar için de durum aynıdır. Bozulan buz dolapları, kurutma makineleri ve diğer seçenekler, etkili bakım ve onarım hizmetine ihtiyaç duymaktadır. Firmamız, sizin için profesyonel servis hizmeti sunmaktadır. Ünalan Regal servisi numaralarımızı aramak suretiyle profesyonel servis hizmetimizle tanışabilirsiniz.

Yedek Parçalar Bizden

Özel yöntemlerin tercih edildiği ve kısa sürede bakım işleminin gerçekleştiği profesyonel servis hizmetlerinde, yedek parçalar araçta hazır bekletilmektedir. Sizin verdiğiniz arıza bilgileri doğrultusunda gerekli yedek parçaları araca aktaran ekibimiz, anında yedek parça montaj işlemi gerçekleştirmektedir. Ünalan Regal servisi bir yıl garantili yedek parça montaj işlemi gerçekleştirmektedir.

Cihazınızın markasına göre yedek parçaları hazır eden personelimiz, onayınız olmadan her hangi bir montaj işlemi gerçekleştirmemektedir. Bakım işlemleri ve yedek parça işlemleri ayrı ayrı fiyatlandırılmaktadır. Her iki işlem için ayrı ücret talep edilmektedir.

Seri ve Etkili Servisimizle Tanışın

Ekip ruhuna sahip eleman kadromuz, seri bir şekilde çözüm odaklı hareket etmektedir. Başarılı, etkili ve aynı zamanda pratik yöntemleri tercih eden Ünalan Regal servisi elemanlarımız, 7/24 hizmet sunmaya devam etmektedir.

Takım anlayışına sahip olan ve tamir işlemlerinde seri olan firma elemanlarımız, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve benzeri beyaz eşyaları kısa sürede tamir etmektedir.

Güncel Servis Hizmetiyle Tanışın

Firmamız, servis konusunda çözüm yöntemleri geliştirerek, beyaz eşya arıza sorunlarını en iyi şekilde çözüyor. Günün her saatinde müşteri hizmetlerimiz, sizden gelecek telefonları değerlendirmektedir. Adres, kimlik ve iletişim bilgilerini vererek, etkili beyaz eşya tamir hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Yeni nesil beyaz eşya kategorisinde çözüm üretmeye devam eden firmamız, hizmet kalitesini güncellemeye devam etmektedir. Günün her saatinde pratik servis çözümleri geliştiren firmamız, bu konuda yılların tecrübesine sahip elemanlarla çalışıyor. Servis konusunda çözüm üretmeye devam eden ve bu konuda etkili yöntemleri tercih eden ekibimiz, disiplinli bir şekilde çalışıyor.

Tamir Programımız

Servis programının hızlı bir şekilde ilerlemesi için firmamız izlediği yol şu şekildedir:

  1. Randevu,
  2. Zamanında adrese ulaşma,
  3. Kısa sürede tamir işlemi,
  4. Cihaz teslimatı,

Kısa zamanda bozuk olan beyaz eşyanın tamir edilmesini istiyorsanız bizi aramanız yeterlidir.