8 Kasım 2019

Velibaba Ariston Servisi

ile regalservisim

Velibaba Ariston servisi mahallenin en eski tamir firmalarından biridir. Sahip olduğumuz imkanlar ile Ariston marka çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, kombi ve klimaları yerinde tamir edebiliyoruz. Aynı gün içinde Ariston cihazlarınızın teknik sorunlarından kurtulmak istiyorsanız bizi hemen arayın. Her biri konusunda uzman kişiler ile siz değerli komşularımıza kalıcı çözümler üretiyoruz. Donanımlı servis araçlarımız sayesinde de cihazlarınızı sökmeden yerinde tamir edebiliyoruz.

Montaj konusunda olsun, gerek tamir konusunda olsun, ekibimiz, cihazın sağlıklı kullanılabilmesi için en iyi seçenekleri tercih etmektedir.

Velibaba Ariston Kombi Servisi

velibaba ariston servisi

Sıcak su vermeyen, petekleri ısıtmayan veya hiç çalışmayan Ariston kombinizi gün içinde tamir ettirmek isterseniz Velibaba Ariston servisi şubemizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Özellikle kış aylarında aralıksız olarak çalışan kombilerin hata verme olasılığı çok yüksektir. Kombi tamirinde uzman teknisyenlerimiz ile siz Ariston kombi kullanıcılarına yerinde onarım desteği veriyoruz. Arızası ne olursa olsun asla kombiniz taşınmaz, yerinden sökülmez. Değişim için kullanılan parçalar orijinaldir ve uygun fiyata yerinde monte edilir. Titiz bir Ariston kombi tamiri için doğru yerdesiniz.

Beyaz Eşya Servis Hizmetinde Profesyonelleştik

Beyaz eşyaların elektrik bağlantıları, klimalarda duvar seçimi, klima motor montajı ve kombinin doğru noktalara yerleştirilmesi, uzman olduğumuz konulardır. Bu konularda bize güvenebilirsiniz. Profesyonel Velibaba Ariston Servisi için bizi arayın yeter.

Senelik Bakım Hizmetimiz Cihazınızın Performansını Artırır

Elektrikle çalışan beyaz eşyalar, doğal gazla çalışan kombiler, sürekli çalıştığı için yıpranır. Bu nedenle bakıma ihtiyaç duyar. Düzenli bakım, kombilerin daha az enerji harcamasına neden olur. Aynı şekilde klimalarda ve beyaz eşyalarda da enerji sarfiyatı azalır.

Velibaba Ariston servisi özel bakım hizmetimizin genel özellikleri şu şekildedir:

  1. Faturanızın daha düşük gelmesinde önemli rol oynayan senelik bakım işlemlerimiz, cihazınızın performansını artırır.
  2. Bakım hizmetimiz sayesinde, cihazınızda meydana gelebilecek büyük arızalar önlenmiş olur.
  3. Senelik bakım işlemlerimiz sayesinde kombiler daha iyi ısıtır, klimalar daha iyi serinletir.
  4. Bakım işlemlerinde yedek parçalar servisimiz tarafından tedarik edilmektedir. Bakım ücreti ile parça ücretini farklı hesaplıyoruz.

Güler yüzlü hizmet anlayışına sahip servisimiz, müşteri memnuniyetini tercih etmektedir. Yerinde bakım işlemlerinde her zaman için sizin onayınızı bekliyoruz.

Servis Hizmetimize Güvenebilirsiniz

Pratik yöntemlerle gerçekleştirilen bakım işlemlerinde uzmanlık çok önemlidir. İşin ehli olmayan kişiler, servis hizmeti konusunda problem teşkil eder. Bu nedenle acemilere, sertifikası olmayanlara ve servisçi olmayanlara cihazınızı teslim etmeyin. Firmamızın deneyimli ve tecrübeli servis ekibine cihazınızı teslim edebilirsiniz. Şirket olarak, Velibaba Ariston servisi hizmetinde sertifika belgesini ve tecrübeyi dikkate alıyoruz.

Kombi Bakım Hizmetimiz

Kış aylarına girmeden önce yapılması gereken kombilerin genel bakım işlemi, elemanlarımız tarafından sorunsuz bir şekilde yapılıyor.

Kombi bakım işleminde;

  1. Elemanlarımız önce kombinin kullanım suyunun sıcaklığını ölçmektedir.
  2. Daha sonra peteklerin sıcaklığını ölçüyoruz.
  3. Isıtma işlemi zayıfsa orta kısımdaki ısıtıcı tablet temizliyoruz.
  4. Ayrıca baca bölümündeki fan da temizliyoruz. Gerekirse fanı değiştiriyoruz.
  5. Özel bir kimyasalla kombinin genel temizliğini kısa sürede yapıyoruz.
  6. Gaz sensörü, baca sensörü ve sıcak su termostatı kontrol ediliyor.

Sizin şikayetleriniz doğrultusunda ekiplerimiz gerekli bakım işlemini yaptıktan sonra, cihazınızı teslim etmektedir.