10 Kasım 2019

Yenidoğan Ariston Servisi

ile regalservisim

Güvenilir hizmet garantisi sunan şirketimiz, her zaman için çözüm odaklı hareket ediyoruz. Servis ekibimiz, yağışlı soğuk kış günlerinde ve sıcak yaz günlerinde, aynı ciddiyetle hizmet vermeye devam etmektedir. Servis hizmetinin başarılı ve etkili olması adına işinde uzman kişileri tercih ediyoruz. 7/24 Yenidoğan Ariston servisi kategorisinde, iyi bir usta arıyorsanız, müşteri hizmetlerimizi aramanız yeterlidir.

Eleman Konusu Bizim İçin Önemlidir

Hizmet dünyasının en önemli konusu olan servis hizmetinde, eleman konusu önemli bir konudur. 

Firmamızın deneyimli kadrosunun genel özellikleri şu şekildedir:

  • Öncelikle bu işi meslek edinmiş kişileri tercih ediyoruz. Ekibimiz servis hizmetini meslek edinmiş kişilerden oluşmaktadır.
  • Bu sektörde sertifikalı olmak çok önemlidir. Ekibimiz sertifikalı kişilerden oluşmaktadır.
  • Bakım işlemlerini elemanlarımız evinizde gerçekleştirmektedir.
  • Gerekli parçalar servis aracında hazır bir şekilde bekletiliyor. Gerektiğinde parça montaj işlemi gerçekleştirmektedir.
  • Zamanında işe başlayan ekibimiz, zamanında cihazınızın servis işlemini gerçekleştirmektedir.

Güven, kalite, zamanı iyi kullanma ve müşteri memnuniyeti, hizmet kalitemizin temelini oluşturmaktadır.

Servis Hizmetimiz Cihazın Bulunduğu Yerde Gerçekleşmektedir

Sözleştiğimiz saatte adresinize geliyoruz ve hemen işe koyuluyoruz. Servis işlemi esnasında cihazı yerinden çıkarmıyoruz. Cihazın kapağını açıp cihazı incelemeye başlıyoruz. Her cihazın bakım işlemi farklıdır. Bu nedenle tecrübeli Yenidoğan Ariston servisi hizmet programımız, farklı özelliklere sahiptir.

Yedek parça destekli gerçekleştirilen bakım ve onarım işlemlerinde, ‘yerinde çözüm’ üreten ekibimiz, haftanın yedi günü hizmet veriyor. Gerekli bütün parçalar, servis hizmet esnasında aracımızda hazır bulundurulmaktadır.

Tamir İşlemlerinde En Kısa Sürede Müdahale Ediyoruz

Hayatımızın bir parçası olan kombiler, özellikle kış aylarında arıza yaptığı zaman, tecrübeli servis elemanlarına ihtiyaç duyar. Ekibimiz, ısınmamızı sağlayan kombi cihazlarını, çöl sıcaklarında serinlememizi sağlayan klimaları ve hayatımızı kolaylaştıran beyaz eşyaları, kısa sürede tamir etmektedir.

Acil Çözümler Bizde

Ekibimiz, ‘acil’ tamir ve bakım işlemlerinde, en yakın servis aracınız adresinize yönlendiriyor. Yakınlarda bir araç yoksa firmamız yeni bir aracı hazırlamaktadır. Servis ekibimiz, yol ve hava durumunu hesap ederek, size geliş saatini bildirmektedir. En kısa sürede adresinize gelen Yenidoğan Ariston servisi personelimiz, kısa sürede cihazı tamir ederek kullanıma sunmaktadır.