13 Ocak 2020

Yenisahra Altus Servisi

ile regalservisim

Dünyanın her yerinde beyaz eşya kategorisinde geçerli bir kural vardır. Servisi ve yedek parçası olan cihaz her zaman değerlidir. Beyaz eşya dünyasında bu kategorideki çözüm seçenekleri, beyaz eşyanın kullanım kalitesini artıracaktır.

Ömrünü uzatan ve kullanım kalitesini artıran Yenisahra Altus servisi hizmeti, 7/24 bakım ve onarım imkanı sunmaktadır. İstediğiniz zaman, istediğiniz adrese gelebilen elemanlarımız, servis işlemini sorunsuz bir şekilde çözüme kavuşturmaktadır.

  • Yenisahra Altus Çamaşır Makinesi Servisi
  • Yenisahra Altus Bulaşık Makinesi Servisi
  • Yenisahra Altus Kurutma Makinesi Servisi
  • Yenisahra Altus Buzdolabı Servisi
  • Yenisahra Altus Klima Servisi

Her Zaman Profesyonelleri Tercih Ediyoruz

Sertifikalı elemanlarla çalışan ve her zaman işin uzmanı elemanları servise alan firmamız, hizmet programını güncellemeye devam etmektedir. Bizi büyük kolaylık sağlayan, buz dolapları, fırınlar, ocaklar, çamaşır makineleri ve bulaşık makineleri, profesyonel servis hizmetine ihtiyaç duymaktadır. Yenisahra Altus servisi hizmetinin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesini sağlayan firmamız, bütün cihazlar için güncel çözüm seçeneği sunmaktadır.

Dört mevsim beyaz eşya bakım, onarım ve tamir işlemi gerçekleştiren personelimiz, bütün hava koşullarında Yenisahra Altus servisi hizmetine devam etmektedir. Yollar açık olduğu sürece ekibimiz söz verilen saatte gelerek tamir işlemini gerçekleştirmektedir.

Yenisahra Altus Çamaşır Makinesi Servisi

Altus çamaşır makinesi çalışmıyor ise bizler Yenisahra Altus servisi olarak cihazınızı yerinde tamir ediyoruz. Tüm Altus çamaşır makinelerinin orijinal yedek parçalarına sahibiz. Titiz bir onarım istiyorsanız dilediğiniz zaman bizi arayabilirsiniz.

Yedek Parça Derdi Yok

Servis hizmetleri esnasında ekibimiz, gerekli yedek parçaları anında tedarik etmektedir. Randevu alırken verdiğiniz cihaz bilgileri doğrultusunda gerekli bütün parçalar servis aracına yüklenmiştir. Tamir işlemi esnasında gerekli parçalar hemen tedarik edilmektedir.

Kısa Sürede Tamir İşlemini Gerçekleştiriyoruz

Tamir işlemini sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi için çözüm odaklı hareket eden firma elemanlarımız, tamirde güncel seçenekleri tercih etmektedir.

Servis ekibimiz;

  1. Gün içerisinde birden fazla adrese söz vermektedir. Her adres için belli bir servis süremiz bulunmaktadır.
  2. Hızlı, etkili ve pratik çözüm üreten servis ekibimiz, kısa sürede tamir işlemi gerçekleştirmektedir.
  3. Yerinde tamir işlemi gerçekleştiren servisimiz, müşteri onayı olmadan hareket etmemektedir.

Tamir ve bakım işleminin etkili yöntemlerle gerçekleşmesinde deneyimli elemanlarımız, cihazınızın kullanım kalitesini artırmaktadır. Personel ekibimiz, söz her zaman randevuya saatinde gelmektedir.

Müşteri hizmetlerimizi Arayın

İşinde usta olan ve gerekli bütün belgelere sahip olan personelimiz, müşteri hizmetlerine bıraktığınız bilgiler doğrultusunda hareket etmektedir. Randevu alma veya randevu iptali için müşteri hizmetlerimizi aramanız yeterlidir.