26 Kasım 2019

Zümrütevler Samsung Servisi

ile regalservisim

Zümrütevler Samsung Servisi

Beyaz eşyalarınızda , klimalarınızda ya da kombi cihazlarınızda oluşan arızalar ile tüm bu cihazların bakımlarının kusursuz ve noksansız şekilde yapıldığı hizmetlerimizle İstanbul Anadolu Yakası ve Maltepe ilçesi mahallelerinde hızlı ve nitelikli servis hizmeti veriyoruz. Firmamız Zümrütevler Samsung servisi olarak ihtiyaç duyduğunuz montaj işlerinde, bakımlarda ve onarım gerektiren işlerde garanti kapsamında güvenilir hizmet veriyoruz.

Aynı Gün ve Acil Müdahale

Firmamızın, sistematik ve tam zamana dayanan nitelikli çalışması ile bu belirtilen bölgelerde özel servis hizmetini çağrı gelen aynı gün içerisinde sağlıyor ve bu şekilde arızaya oldukça çabuk şekilde müdahalede bulunuyoruz. Teknik servis hızımız ve kalitemiz ile acil bir şekilde montaj, onarım ya da bakım bekleyen klima, kombi ya da beyaz eşyanıza gerekli işlemleri, bizden istekte bulunduğunuz aynı günde yerine getiriyoruz.

Yerinde Onarım Olanağı

Bakımı ya da tamiri gerekli tüm cihazlara, tam ve eksiksiz donanımı bulunan özel teknik servis araç filomuz ve teknik eğitimi tam çalışanlarımız ile bulundukları yer ve konumda müdahale ediyoruz ve işlemleri burada tamamlıyoruz. Ancak istisna hallerde çok ciddi müdahale gereken ve bulunduğu yer itibariyle bu sağlanamayacak onarımların varlığı halinde servis araçlarımızla aldığımız cihazı ivedi şekilde tamir ederek servis araçlarımızla size ulaştırıyor ve kurulumunu tekrar yapıyoruz.

Yedi Gün Kesintisiz Servis

Firma olarak, yedi gün destek ve servis hizmetini kesintisiz şekilde sağlıyoruz. Kalite merkezli servislerimizde her türden beyaz eşya, kombi veya klima cihazlarının montajlarını, bakımlarını ve onarımlarını hızlı ve güvenilir şekilde tamamlıyoruz.

Ekonomik Fiyat İmkanları

Firmamıza kesinti olmaksızın haftada yedi gün ve günde 24 saat hizmet talebinde bulunabiliyor ya da arıza bildirimi yapabiliyorsunuz. Sizin oluşturduğunuz bu bildirim ve talepler doğrultusunda mümkün olan en kısa zamanda ancak mutlaka o gün içinde bulunduğunuz yere ulaşarak talebiniz doğrultusunda noksansız hizmet veriyoruz. Ekonomik olarak belirlenen bakım, onarım ve montaj fiyatlarımızla bütçenize dost ödeme seçenekleri de sunuyoruz. Ayrıca parça değişimi ve yapılan hizmetlerde 1 yıl firmamız garantisini de sunuyor, nitelikli hizmet sağlıyoruz.