1 Aralık 2019

Zümrütevler Siemens Servisi

ile regalservisim

Zümrütevler Siemens Servisi

Elektronik aletler markası olan Siemens yıllardır en iyi hizmeti veren teknik servistir.

Bakım ve Onarım

Teknik servis alanında yıllardır hizmet veren firma olarak bakım ve onarım işlemlerini aynı gün çözümlüyoruz. Teknik servis firmaları bu konuda genellikle titizlikle çalışırlar. Ancak bakım ve onarım işlemleriniz de firma seçiminde dikkatli olmalısınız. Zümrütevler Siemens servisi olarak hizmetlerimiz aynı gün içerisinde verilir. 

Teknik servis firmamızı aradığınız zaman bu alanda uzman olan ekibimiz sizlere belli bir gün verir. Bu gün içerisinde gelerek gerekli kontroller tarafımızca yapılır. Bakım ve onarım işleri genellikle kısa süren işlerdir. Ancak beyaz eşyalar da bu durum biraz daha farklı olabilir. Kombi, servis bakımları genellikle belli periyotlar da bakımları yapılan ürünlerdir.

Beyaz Eşya Teknik Servis

Beyaz eşyalar da su almama, su birikmesi, taburun dönmemesi gibi birçok sorunlarla karşılaşılır. Bu gibi sorunlar genellikle servis gelmeden halledilmeyen işlerdir. Beyaz eşyalar çok sık bozulan ürünler değildir. Alındıktan sonra en az 2-3 yıl boyunca sorunsuz bir şekilde kullanım yapabilirsiniz. Ancak ürünleri nasıl kullandığınız da önemlidir. Ürünlere zarar vermeden kullanmanız uzun ömürlü kullanmanız açısından daha sağlıklı olacaktır. Hizmetlerimiz 1 yıl garantilidir. Herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda tekrar bizleri arayarak bu konuda destek alabilirsiniz.

Servis Hizmet Bedeli

Servis hizmetlerimizin hemen hemen her bölgeye verilir. Yakın olan bölgeler için servislerimiz aynı gün gelir. Ancak teknik servislerin bulunduğu yerden uzakta olan bölge içi bu süre 2-3 güne kadar çıkabilir. Uzman teknik ekibimizle herhangi bir sorun yaşamamış olan bir firmayız. Bünyemizde çok fazla eleman çalıştığı için her biri için ayrı ayrı eğitimler verilmektedir. Eğitim almayan personellerimizi hiçbiri sahaya verilmez. 

Çalışan teknik ekibimiz alanında deneyimli olan ve işlerini iyi yapan personellerdir. Bu nedenle çalışanlarımızla herhangi bir sorun yaşanmaz. Servis için gelen personelimiz gerekli soruna baktığı zaman ancak sizlere bir ücret verebilir. Genellikle telefon üzerinde fiyat verme politikamız yoktur. Çünkü sorun tam anlamıyla görülerek tespit edildikten sonra sizlere bir fiyat verilebilir.