23 Kasım 2019

Zümrütevler Vestel Servisi

ile regalservisim

Zümrütevler Vestel Servisi

Zümrütevler Vestel servisi, Maltepe ilçe geneline Vestel teknik servis hizmetleri sunuyor. Eski yeni tüm Vestel cihazlarınızın tamiri, bakımı, montajı ve kurulumu için bizi hemen arayabilirsiniz. Profesyonel kadromuz ile tüm eski yeni model Vestel cihazların onarımlarını yapıyoruz. Servisimiz tarafından tamiri yapılan tüm Vestel cihazlara 1 sene parça ve işçilik garantisi veriyoruz. Kaliteli ve pratik çözümler için doğru adrestesiniz.

Vestel buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, fırın ve ocaklar için onarım hizmetleri veriyoruz. Vestel buzdolabınız soğutmuyor mu? Zümrütevler şubemizi arayarak Vestel buzdolabınızın tüm sorunlarından gün içinde kurtulabilirsiniz. Servisimiz soğutmayan, ses yapan, su akıtan, alt tarafı soğutmayan, sigorta attıran tüm cihazları yerinde tamir ediyor. Buzdolabı onarımları 1 sene garantilidir. Buzdolabınızın içindeki yiyecekler bozulmadan en hızlı şekilde servis desteği almak için bizi arayabilirsiniz. Özellikle buzdolabı arızalarına hızlı çözüm üreterek yiyecekler bozulmadan dolabınızın tekrar çalışmasını sağlıyoruz.

Vestel çamaşır makinelerine teknik servis hizmetleri sunan firmamız tüm modellerin onarımlarını yapıyor. Eski yeni tüm Vestel çamaşır makinesi arızaları için aynı gün içinde çözüm üretiyoruz. Vestel çamaşır makineniz çalışmıyor, ses yapıyor, sallanıyor, sigorta attırıyor, suyunu boşaltmıyor veya temiz yıkamıyor ise Zümrütevler Vestel servisi şubemizi arayarak tüm bu sorunlardan aynı gün içinde kurtulabilirsiniz. Vestel servisi olarak çamaşır makinelerinde en sık karşılaştığımız arızaların başında deterjanlık bölümünden su akıtma problemi gelir. Eğer deterjanlık bölümünden su akıtıyor ise cihazı kullanmamanız gerekiyor. Aksi halde akıntı karta ulaşıp cihazın anakartına sorun verebilir. Bu durumda cihazın fişini çekip bizi aramanız yeterli olacaktır.

Vestel bulaşık makineniz hiç çalışmıyor ise büyük ihtimalle anakartı arızalıdır. Yüksek voltaj veya sıvı teması ile zarar gören anakart cihaza elektrik dağılımını keser. Bu durumda yapılması gereken anakartın değişimidir. Anakart değişimi ve diğer tüm Vestel bulaşık makinesi arızaları için Zümrütevler Vestel servisi hemen arayın. Vestel bulaşık makinelerinde en sık karşılaştığımız arızalar cihazın su boşaltmaması, temiz yıkamaması, suyunu alamaması ve tüm ışıkların aynı anda yanıp sönerek arızaya girmesidir. Tüm bu sorunların en hızlı şekilde çözümü için doğru adrestesiniz. Ayrıca servisimiz tarafından onarımı yapılan Vestel bulaşık makineleri 1 sene garantilidir.