10 Eylül 2019

Balıkesir Regal Servisi

ile regalservisim

Balıkesir’de ikamet eden Regal kullanıcıları tüm teknik sorunlar için Regal servis firmalarını arayarak servis talep edebilirler. Peki size en yakın Regal servis firmalarını nasıl bulacaksınız? Beyaz eşya, klima ve televizyon üretiminde lider markaların başında gelen Regal firmasının hemen hemen her ilçede servisi bulunmaktadır. Siz Regal kullanıcısı olarak yetkili mi özel mi hangi servisi istiyorsanız arayarak servis talep edebilirsiniz.

Tüm firmalar konusunda uzman kadrosu ile Regal beyaz eşya, küçük ev aletleri, klima ve televizyon cihazları için tamir, bakım, montaj hizmetleri sunuyor. Sıfır olarak aldığınız tüm Regal ürünlerini kutusunu açmadan Regal yetkili servis firmalarını arayarak kurulum yaptırmak zorundasınız. Ayrıca garanti süresi içinde iken arızalanan Regal cihazlarınızın da onarımlarını kesinlikle Regal yetkili servis firmalarına yaptırmalısınız.

Balıkesir Regal Çamaşır Makinesi Servisi
Balıkesir Regal Bulaşık Makinesi Servisi
Balıkesir Regal Buzdolabı Servisi
Balıkesir Regal Derin Dondurucu Servisi
Balıkesir Regal Fırın Servisi
Balıkesir Regal Ocak Servisi
Balıkesir Regal Davlumbaz Servisi
Balıkesir Regal Televizyon Servisi
Balıkesir Regal Klima Servisi

Tüm onarım işlemleri için Balıkesir Regal servis firmalarını arayarak teknik destek talep edebilirsiniz. Ayrıca televizyon satışında lider Regal firmasının tüm televizyon modelleri (tüplü, lcd, plazma, led)

Bu sayfayı kiralamak için fumomedya@gmail.com

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]