18 Mayıs 2021

Altıntepe Buderus Servisi

ile regalservisim

Altıntepe Buderus servisi, Buderus kullanıcıları için teknik servis hizmeti veriyor. Arızalı tüm Buderus cihazların aynı gün içinde tamiri için Altıntepe servisimizi haftanın 7 günü dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. 1 yıl garantili Buderus onarımı için hemen arayın. Çağrı merkezimiz sizden gelen servis taleplerine gün içinde cevap veriyor.

Altıntepe Buderus Kombi Servisi

Sıcak su vermeyen, petekleri ısıtmayan tüm Buderus kombi modelleri için yerinde onarım yapıyoruz. Kombi tamirinde uzman kadromuz ile siz Altıntepe ve civarında ikamet edenlere hızlı çözümler sunuyoruz. Altıntepe Buderus servisi olarak eski yeni tüm kombi modellerinin yedek parçalarına sahibiz. Bu sayede cihazlarınızı hızlıca tamir ediyor ve 1 sene parça garantisi veriyoruz. Onarımlarda kullandığımız tüm parçalar orijinal ve 1 yıl garantilidir.

Buderus kombinizin bakımı yaptırdınız mı? Eğer hala kombi bakımı yaptırmadıysanız Altıntepe şubemizi arayarak bakım kampanyamız hakkında bilgi alabilirsiniz. Her yıl düzenli olarak yaptığımız Buderus kombi bakım kampanyası ile cihazların daha uzun süre sorunsuz çalışmasını hedefliyoruz.

Kombi bakımı sayesinde cihazınızın ömrünü uzattığınız gibi doğal gaz faturanızdan da tasarruf edebilirsiniz. Filtresi ve yanma odası temizlenen cihazınız sıcak suyu daha hızlı ve rahat çevirir. Bu sayede ortam sıcaklığı daha az doğal gaz harcanarak sağlanmış olur.

Altıntepe Buderus Klima Servisi

Yaz aylarında aralıksız çalışan Buderus klimalar için teknik servis hizmeti veriyoruz. Soğutmayan, ses yapan, su akıtan tüm Buderus klima modelleri için Altıntepe Buderus servisi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Klimanızın periyodik bakımları için tek yapmanız gereken bizleri aramaktır. Periyodik bakım için sadece temizlik yapan firmalar ile kesinlikle kıyaslamayın.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]