Regal Servisi

Regal servisi şubemizde tüm Regal cihazların onarımları yapılmaktadır. Arızalı cihazlarınızın evinizde uzman ekipler tarafından tamir edilmesi için bizi hemen arayın. Çağrı merkezimiz size en yakın servis aracımızı haftanın 7 günü kesintisiz bir şekilde size yönlendiriyor.

Çalışmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran tüm Regal ürünlerini bizimle tekrar kullanabilirsiniz. Onarım fiyatlarımız en makul seviyededir. Evinize servis çağırmanın kolaylığı ile tüm teknik sorunlardan gün içinde kurtulabilirsiniz. Asla onarım sarkıtmayız ve her sorunu yerinde çözebiliyoruz.

Regal Çamaşır Makinesi Servisi

Kazanı geniş ilk çamaşır makinelerini üreten markalardan biri olan Regal’in tüm çamaşır makinesi modelleri için tamir hizmeti sunuyoruz. Regal çamaşır makineniz ile ilgili yaşadığınız tüm teknik sorunları bizimle paylaşabilirsiniz. Profesyonel ve işini severek yapan ustalarımız ile her zaman sizlerin yanındayız.

Regal çamaşır makinesi sıkmada sallanıyor ise;
Böyle bir durumda servis çağırmadan önce cihazın fişini çekip kendiniz sallamaya çalışın. Eğer makinenin 4 ayağından herhangi biri bile ses yapıyorsa cihaz sıkmaya geçince aşırı ses çıkartır. Ayaklar büyük, geniş vidalardan yapılır. Dilediğiniz gibi çevirerek dengeyi kurabilirsiniz. Geri kalan tüm ses arızaları için bizi çağırmanızda fayda var.

Regal Bulaşık Makinesi Servisi

Son derece basit bir tasarıma sahip Regal bulaşık makinelerinde en sık görülen sorun yıkamaya geçerken uyarı vermesidir. Regal bulaşık makinelerinde cihaz suyunu alır, yıkamaya başlar ve 5 dakika içinde durup tekrar çalışır. Eğer bu esnada hata verir veya yıkamaya devam etmezse cihaz ısıtmaya girmiyor demektir. Her ne kadar karışık bir arıza gibi görünse de yerinde yapılacak cinsten bir arızadır. Regal servisimizi arayarak bu sorundan gün içinde kurtulabilirsiniz.

Regal Servis Bölgeleri