3 Mart 2022

Beykoz Regal Servisi

ile regalservisim

Beykoz Regal servisi, ilçenin en eski ve köklü firmalarından biri olarak sizlere yerinde çözümler sunabiliyor. Yaşadığınız sorunlara pratik çözümler arıyorsanız doğru yerdesiniz. Servisimiz bölgedeki en eski tamir firmalarından biridir. Bu sayede tüm cihazların eski yeni fark etmeksizin yedek parçalarını tedarik edebiliyor. Sizler de yaşadığınız sorunlara cihazınız ne kadar eski olursa olsun çözüm arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Beykoz Regal Bulaşık Makinesi Servisi

Her biri konusunda uzman teknisyenler ile siz Beykoz ilçesi sakinlerine onarım hizmetleri veriyoruz. Kaliteli bir onarım ve bulaşık makinesi kurulum hizmeti için tek yapmanız gereken servisimizi aramak. Tamir için kullandığımız orijinal yedek parçalar ile kalıcı çözümler üretiyoruz. Çalışmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran tüm Regal bulaşık makineleri için taşımadan, yerinde çözüm üretiyoruz. Beykoz Regal servisi şubemizde çalışan ustaların her biri konusunda uzman kişilerdir. Yaptığımız onarımlara ve parça değişimlerine 1 yıl garanti veriyoruz.

Beykoz Regal Buzdolabı Servisi

beykoz regal servisi
beykoz regal servisi

Elbette buzdolabı denince akla Regal geliyor. Çünkü ekonomik hem de iç hacmi oldukça geniş. Çok sık arıza yapmasa da bizler siz değerli Regal buzdolabı kullanıcılarına tamir, bakım ve montaj hizmetleri sunuyoruz. Regal buzdolabı soğutmuyor ise size tecrübeli servis çalışanlarımızı yönlendiriyor ve onarımı yerinde yapmalarını sağlıyoruz. Buzdolabı tamirinde en önemli olan cihazın taşınmamasıdır. Bildiğiniz gibi buzdolabı motorları çok akışkan olmayan bir yağ ile çalışır. Çalışma esnasında bu yağın kılcal dediğimiz boruyu tıkaması olasıdır. Beykoz Regal servisi olarak tüm sorunlara yerinde çözüm üretecek ekipman ve yedek parçalara sahibiz. Kusursuz bir onarım istiyorsanız tek yapmanız gereken Beykoz şubemizi aramak. Sahip olduğumuz orijinal yedek parça imkanları ile 1 yıl garantili onarım yapıyoruz.

Su akıtan Regal buzdolabınızı yenisi ile değiştirmek zorunda değilsiniz. Regal buzdolabınız kaç yıllık olursa olsun bu arızayı evinizde, cihazı taşımadan tamir edebiliyoruz. Su akıtma arızalarında en sık arızalanan parça rezistanslardır. Hangi rezistans arızalı olursa olsun tespiti ve değişimi aynı gün içinde yapılabilir. Garantili bir Regal buzdolabı tamiri için hemen arayın.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]