Regal Buzdolabı Servisi

Buzdolabınızla ilgili tüm sorunlar için bizi hemen arayın. Eski yeni tüm Regal buzdolabı modelleri için aynı gün içinde servis hizmetleri sunuyoruz. Sektörün en eski tamir firmalarından biri olarak sizlere kusursuz bir Regal servis hizmetleri sunuyoruz. Yıllardır İstanbul Anadolu Yakası genelinde faaliyet gösteren firmamız kusursuz bir onarım hizmeti sunuyor. Regal buzdolabı servisi için dilediğiniz zaman bizi arayarak destek talep edebilirsiniz.

Regal Buzdolabı Arızaları

Yıllardır Regal servis olarak hizmet veren firmamızda tüm arızalara kesin çözüm üretilir. Aşağıdaki arızalardan herhangi birisi başınıza gelirse Regal buzdolabı servisini arayarak gün içinde tamir ettirebilirsiniz.

Regal buzdolabı su akıtıyor

Buzdolabı tamirinde uzman teknisyenlerimiz ile siz değerli Regal kullanıcılarına gün içinde onarım desteği veriyoruz. Profesyonel ve yerinde Regal buzdolabı tamiri için dilediğiniz zaman Regal servis şubemizi arayarak teknik destek alabilirsiniz. Su akıtma arızalarının başında bloklanma yani su kanalının tıkanması gelir. Bu durumda ilk yapılması gereken dolabın fişi çekilmeli ve kapakları açık bırakılmalıdır. Fakat bu kesin çözüm olmayacaktır. Çok zor durumda kalırsanız bu yöntemi deneyebilirsiniz. Kesin çözüm ise elbette servis çağırarak arızalı parçayı tespit ettirmektir. Regal buzdolabı servisi olarak su akıtan dolabınızı aynı gün içinde kullanabilmenizi sağlıyoruz.