15 Eylül 2021

Beykoz Buzdolabı Servisi

ile regalservisim

Beykoz buzdolabı servisi, marka bağımsız tüm buzdolabı modelleri için onarım hizmeti veriyor. Soğutmayan buzdolabınızı içindeki yiyecekler bozulmadan tamir ettirmek için bizi hemen arayın. Tüm buzdolabı modellerinin yedek parçalarına sahip firmamız sizlere yerinde çözümler üretiyor. Arıza ne olursa olsun dolabı asla taşımayız. Buzdolabı tamirinde son derece deneyimli olan ustalarımız yaşadığınız sorunlara en kısa sürede çözümler üretiyor.

Beykoz Arçelik Buzdolabı Servisi

beykoz buzdolabı servisi

Ülkemizde en çok kullanılan buzdolabı, Arçelik marka buzdolabı modelleridir. Gerek tasarımı gerek uygun fiyatı gerekse uzun ömürlü oluşu bir çok beyaz eşya kullanıcısını cezbediyor. Yurt dışı cihazlara göre onarım fiyatları da gayet uygun olan Arçelik’in tüm buzdolabı modelleri için Beykoz buzdolabı servisi şubemizi arayabilirsiniz. Buzdolabı tamircisi olarak bizler de yeni cihaz almak isteyen müşterilerimize genelde Arçelik öneriyoruz. Her şeyde olduğu gibi ürünlerde de kalite eskisi kadar iyi değil. Fakat Arçelik bu kötü ortamda bile uzun yıllar sorunsuz çalışacak cihazlar yapabiliyor. Yine de herhangi bir arıza olması durumunda bizleri arayarak uygun fiyata arıza onarımı yaptırabilirsiniz.

Kronik demek doğru olmasa da gittiğimiz dolapların çoğunda motor arızası çıkmaktadır. Bunun bir çok sebebi olabilir. En başta elektrik arızaları, yanlış kullanım ve bakımsızlık geliyor. Fakat her ne olursa olsun arıza onarımı elbette mümkün. Motoru arızalı olan Arçelik buzdolabınızın motor değişimi için Beykoz servisimizi haftanın 7 günü arayabilirsiniz.

Arçelik buzdolabı e4 hata kodu, buzdolabınızın sensörü arızalı anlamına gelir. Eğer sizin de Arçelik buzdolabınızın ekranında E4 uyarısı çıkıyor ise Beykoz buzdolabı tamircisi firmamızı arayarak yerinde onarım hizmeti alabilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]