8 Eylül 2021

Erenköy Demirdöküm Servisi

ile regalservisim

Erenköy Demirdöküm servisi, Demirdöküm kullanıcılarına servis hizmeti veriyor. Demirdöküm kombi ve klima modelleri için yerinde onarım almak istiyorsanız hemen arayın. Şubemize haftanın 7 günü ulaşabilirsiniz. Nöbetçi ekiplerimiz ile kesintisiz teknik servis desteği sağlıyoruz. Her birimin kendisine ait tecrübeli teknisyenleri ile onarımları garantili olarak yapıyoruz. Kombi ve klima arızalarını gün içinde gidermek ve garanti almak için şimdi arayın. Erenköy şubemiz Kadıköy ilçe genelinde hizmet vermektedir.

Erenköy Demirdöküm Kombi Servisi

Kombiniz sıcak su vermiyor mu? Hiç dert etmeyin Erenköy Demirdöküm servisi arayın aynı gün içinde sizi bu sorundan kurtaralım. Sıcak su vermeyen, petekleri ısıtmayan tüm Demirdöküm kombiler için yerinde çözümler üretiyoruz. 1 yıl garantili Demirdöküm kombi tamiri için bizi hemen arayın. Servisimiz tarafından onarımı yapılan cihazlarda sadece orijinal parçalar kullanılır ve parçalar bir sene garantilidir. Soğuk kış günlerinde kombisiz kalmak istemiyorsanız Erenköy şubemizi hemen arayın.

Erenköy Demirdöküm Kombi Bakımı

Her yıl düzenli olarak yapılması gereken kombi bakımını aksatmayın. Düzenli kombi bakımı sayesinde hem kombinizin ömrünü uzatırsınız hem de doğal gaz faturanızda tasarruf sağlarsınız. Yanma odası temizliği, iyonizasyon ayarı ve filtre değişimi kombinizi büyük ölçüde rahatlatacaktır. Bu sayede sizler de ısınmak için derecesini artırmak zorunda kalmayacaksınız ve daha düşük bir fatura ile ısınabileceksiniz. Detaylı ve kaliteli Demirdöküm kombi bakımı için dilediğiniz zaman Erenköy Demirdöküm servisi arayabilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]