Regal Bulaşık Makinesi Servisi

Regal bulaşık makinesi servisi için tek yapmanız gereken iletişim numaramızdan bizlere ulaşmak. Her biri konusunda uzman teknisyenlerimiz ile yerinde onarım desteği veriyoruz. Kaliteli ve garantili bir tamir hizmeti almak isterseniz için doğru yerdesiniz.

Tüm bulaşık makinesi modellerini yerinde tamir eden firmamız sizden gelen servis taleplerine aynı gün cevap veriyor. Profesyonel teknisyenleri ve donanımlı tamir araçları ile tüm yedek parçaları yanında taşıyabilen firmamız tüm çözümlere 1 sene garanti veriyor. Bulaşık makinenizle ilgili tüm teknik sorunlar için bizi hemen arayın. Aynı gün ve yerinde servis hizmeti sunan firmamızda değiştirilen parçalar orijinal parçalardır. Tüm bulaşık makinesi modelleri için teknik servis hizmeti sunuyoruz.

Bulaşık makineniz su akıtıyor ise yapmanız gereken servis çağırmak olmalıdır. Bulaşık makinelerinin çoğu aksamı alt kısımda bulunduğu için su akıtma arızalarında sürekli olarak kullanılan cihazlar daha fazla zarar görebilir. Servis olarak su akıtma arızalarına yerinde çözüm üretiyoruz. Cihazınızın sorunu ne olursa olsun bizi arayarak tamir ve bakım hizmeti talep edebilirsiniz. Sektördeki en eski tamir firmalarından biri olarak tüm model cihazların yedek parçalarına sahibiz. Deneyimli kadromuz ile tüm sorunlara kalıcı çözümler üretiyoruz.

Bulaşık makinenizin onarımını kredi kartı ile yaptırabilirsiniz. Mobil pos ile çalışan firmamızda tüm banka kartları geçmektedir. Arızalı bulaşık makinenizi ekonomik ücretlere yaptırmak ve kapıda kredi kartı ile ödemek için doğru adrestesiniz.

Bulaşık makineleri için ağır işçilik gerektiren durumlarda cihazınız atölyeye alınır. Atölyeye alınan cihazların tüm bakımları ve kontrolleri yapılır. Testten geçen cihazınız sorunsuz bir şekilde çalışıyorsa streç ile sarılır ve size teslim edilir. Kurulumu yapılır ve evinizde tekrar test edilip size teslim edilir. Tüm işlemler son derece kusursuz bir şekilde sırası ile gerçekleşir.