9 Ağustos 2021

Sultanbeyli Regal Servisi

ile regalservisim

Sultanbeyli Regal servisi, ilçede ikamet eden Regal kullanıcılarına servis, bakım ve montaj hizmetleri sunuyor. Regal marka çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı ve klimalar için dilediğiniz zaman şubemize kayıt bırakabilirsiniz. Profesyonel teknisyenler ve donanımlı servis araçları ile her zaman sizlerin yanındayız. 1 yıl garantili Regal teknik servis için tek yapmanız gereken Sultanbeyli şubemizi aramaktır.

Sultanbeyli Regal Buzdolabı Servisi

Regal buzdolabınız soğutmuyor ise kapağını sürekli olarak açmak yerine en hızlı şekilde servis kaydı bırakmalısınız. Kapağı açılmayan buzdolabı 24 saat kadar içindeki yiyecekleri koruyabilir. Fakat sürekli olarak açar ve içine sıcak hava girmesine sebep olursanız içindeki yiyecekler bozulmaya ve kokmaya başlar. Sultanbeyli Regal servisi olarak bölge halkına en hızlı şekilde Regal buzdolabı tamir hizmeti veriyoruz.

Kronik sorunları yok denecek kadar az olan Regal buzdolabı modellerinde en sık görülen sorun buzdolabı kısmının su akıtması veya az soğutmasıdır. Eğer sizin de Regal buzdolabınız az soğutuyor veya su akıtıyor ise Sultanbeyli servisimizi arayarak bu sorundan gün içinde kurtulabilirsiniz. Donanımlı teknik servis araçlarımız sayesinde bu tarz arızaların tamamına kalıcı çözümler üretiyoruz.

Sultanbeyli Regal Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık makinesi onarımında uzman teknisyenler ile sizlere yerinde çözümler üretiyoruz. 1 yıl garantili Regal bulaşık makinesi tamiri için Sultanbeyli Regal servis şubemizi haftanın 7 günü arayabilirsiniz. Çağrı merkezimizi kesintisiz hizmet vermektedir. Sorun ne olursa olsun onarımlar yerinde yapılır. En sık görülen arıza cihazın Başlat / Beklet butonunun sürekli olarak yanıp sönmesidir. Bu cihazınızın yıkamaya geçmediğini gösterir. Detaylı bir arıza tespiti yapılarak sorun kökünden çözülür.

1 Yıl Garantili Regal Tamir Hizmetleri

Servisimiz tüm işlemlere 1 yıl garanti veriyor. Parça değişimi, işçilik ve montaj garantili bir şekilde yapılsın istiyorsanız doğru yerdesiniz. Eski yeni tüm modellerin orijinal parçalarına sahip firmamızda her işlem güvence altındadır. Sultanbeyli Regal servisi tarafından onarımı yapılan cihazlarda garanti süresi içinde arızalanma olursa servis önceliği vardır. Aynı parçanın garanti dahilinde arızalanmasında ise ücret talep edilmez.

  • Mimar Sinan Mahallesi Regal Servisi
  • Ahmet Yesevi Mahallesi Regal Servisi
  • Hasanpaşa Regal Servisi
  • Fatih Mahallesi Regal Servisi
  • Hamidiye Mahallesi Regal Servisi
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]