28 Şubat 2022

Çekmeköy Regal Servisi

ile regalservisim

Çekmeköy Regal servisi, ilçenin en eski tamir firmasıdır. 1 yıl garantili ve yerinde Regal servis için bizi hemen arayın. Çekmeköy şubemiz ilçedeki en eski servis firmalarından biridir. Sahip olduğumuz imkanlar ile bölgede ikamet eden Regal kullanıcılarına profesyonel çözümler üretiyoruz. Cihazlarınız ne kadar eski olursa olsun bizi arayarak teknik servis talebinde bulunabilirsiniz. Servis olarak onarımlarda sadece orijinal parçalar kullanıyor ve işlemler için cihazlarınızı taşımıyoruz.

Çekmeköy Regal Bulaşık Makinesi Servisi

çekmeköy regal servisi

Regal bulaşık makineniz çalışmıyor mu? Gün içinde tamir ettirebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken Çekmeköy Regal servisi arayarak servis talebinde bulunmak. Donanımlı Regal beyaz eşya servis araçlarımız sayesinde tüm ilçe geneline en hızlı çözümleri üretiyoruz.

Yıllardır bölgede onarım hizmetleri veren firmamız sizlerden gelen servis taleplerine en hızlı çözümleri üretiyor. Herhangi bir arıza durumunda servisimizi ararsanız elinizde bulaşık yıkamak zorun kalmazsınız. Hemen hemen her modelin yedek parçasını arıza durumuna göre yanımızda taşıyoruz. Bu sayede bulaşık makinenizi git gel yapmadan tek seferde yerinde tamir edebiliyoruz.

Çekmeköy Regal Buzdolabı Servisi

Buzdolabı tamirinde son derece deneyimliyiz ve arızaları taşımadan yerinde tamir ediyoruz. Yıllardır ilçede servis desteği sunan Çekmeköy Regal servisi tüm modellerin yedek parçalarına sahiptir. Arızası ne olursa olsun eski yeni tüm Regal dolapların tamiri için bizden destek alabilirsiniz. Yıllarını bu işe vermiş ustalarımız ile sizlere kusursuz onarım desteği veriyoruz. Soğutmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran tüm Regal dolaplar için doğru yerdesiniz.

Regal buzdolabı su akıtıyor şikayetine yerinde çözüm üreten tek firmayız. Modeli ne olursa olsun su akıtan dolabınızı gün içinde kullanabileceğiniz hale getiriyoruz. Tüm onarımlar için 1 yıl parça garantisi veriyoruz. Değiştirdiğimiz parça garanti süresi içinde tekrar arızalanırsa cihazın onarımını ücretsiz bir şekilde yapıyoruz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]