14 Mayıs 2019

Ümraniye Regal Servisi

ile regalservisim

Ümraniye ilçe genelinde Regal servis hizmetleri veren firmamız sorunlara garantili ve kaliteli çözümler üretiyor. Tüm Regal beyaz eşya modelleri için gerekli olan yedek parçalara sahibiz. Bu sayede sizlere kusursuz ve kaliteli bir tamir hizmeti sunabiliyoruz. Regal’in beyaz eşya cihazlarını tamir ediyoruz. Bizi tüm Regal çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, fırın ve ocaklar için arayabilirsiniz. Ocaklarınız için sadece dönüşüm hizmeti verebiliyoruz. Regal ocakların tüpten doğal gaza doğal gazdan tüpe dönüşümü için Ümraniye Regal servisimizi şimdi arayın.

Regal Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık makinenizin tüm sorunlarını taşımadan evinizde tamir ediyoruz. Regal bulaşık makinesi yıkama yapmıyor, sürekli çalışıyor veya su kaçırıyor ise Ümraniye Regal servisi olarak sizleri bu arızalardan aynı gün içinde kurtarıyoruz. Garantili Regal bulaşık makinesi tamiri için bizi hemen arayın. Şube olarak her onarımı yerinde yapıyor ve onarımda değişen parçalara 1 yıl garanti veriyoruz. Her zaman tamirden ve tasarruftan yanayız.

Regal bulaşık makinesi su boşaltmıyor ise hemen pompa değiştirmenin bir anlamı yok. Önce bulaşık makinesinin pompasını kontrol etmek gerekir. Pompada tıkanma varsa veya içine bir şey kaçmışsa pompa bunu atamaz. Bu yüzden su boşaltamaz ve hata verir.

Uzman Regal Servisi

Ümraniye ilçesinde 10 yılı aşkın bir süredir faaliyet gösteriyoruz. Eski yeni tüm Regal cihazların tamirini yapıyoruz. Ümraniye’nin tüm mahalle ve semtlerine aynı gün içinde hizmet sunuyoruz. Cihazınızın arızası ne olursa olsun bizi arayarak servis hizmeti alabilirsiniz.

Regal Buzdolabı Servisi, tüm Regal dolaplar için teknik servis ve bakım hizmetleri sunuyoruz. Soğutmayan, ses yapan, su akıtan tüm Regal buzdolabı cihazlarını yerinde tamir ediyoruz. Eski yeni tüm Regal buzdolapları için aynı gün teknik servis hizmeti.

1 Yıl Garantili Regal Servisi

Ümraniye ilçesinde ikamet etmekte olan Regal kullanıcılarına tamir hizmeti sunan firmamız değişen parçalara 1 sene garanti veriyor. 1 sene garantili Regal beyaz eşya ve kombi servisi için doğru adrestesiniz. Ümraniye ilçe sınırları içindeki tüm mahalle ve semtlere gün içinde geliyor ve arızayı yerinde çözüyoruz. Ümraniye Regal servisi olarak garantimiz dahilinde arıza tekrarı olan cihazlara servis önceliği tanıyoruz.

Hızlı Regal Servisi

Firmamız ilçedeki en eski tamir firmalarından biridir. Yılların verdiği tecrübe ve birikim ile Ümraniye ilçesine hızlı servis desteği veriyoruz.

  • Armağanevler Regal Servisi
  • Çakmak Regal Servisi
  • Esenşehir Regal Servisi
  • Yamanevler Regal Servisi
  • Tepeüstü Regal Servisi
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]