14 Mayıs 2019

Ümraniye Regal Servisi

ile regalservisim

Ümraniye ilçe genelinde Regal servis hizmetleri veren firmamız sorunlara garantili ve kaliteli çözümler üretiyor. Tüm Regal beyaz eşya modelleri için gerekli olan yedek parçalara sahibiz. Bu sayede sizlere kusursuz ve kaliteli bir tamir hizmeti sunabiliyoruz. Regal’in beyaz eşya cihazlarını tamir ediyoruz. Bizi tüm Regal çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, fırın ve ocaklar için arayabilirsiniz. Ocaklarınız için sadece dönüşüm hizmeti verebiliyoruz. Regal ocakların tüpten doğal gaza doğal gazdan tüpe dönüşümü için Ümraniye Regal servisimizi şimdi arayın.

Uzman Regal Servisi

Ümraniye ilçesinde 10 yılı aşkın bir süredir faaliyet gösteriyoruz. Eski yeni tüm Regal cihazların tamirini yapıyoruz. Ümraniye’nin tüm mahalle ve semtlerine aynı gün içinde hizmet sunuyoruz. Cihazınızın arızası ne olursa olsun bizi arayarak servis hizmeti alabilirsiniz.

Regal Buzdolabı Servisi, tüm Regal dolaplar için teknik servis ve bakım hizmetleri sunuyoruz. Soğutmayan, ses yapan, su akıtan tüm Regal buzdolabı cihazlarını yerinde tamir ediyoruz. Eski yeni tüm Regal buzdolapları için aynı gün teknik servis hizmeti.

1 Yıl Garantili Regal Servisi

Ümraniye ilçesinde ikamet etmekte olan Regal kullanıcılarına tamir hizmeti sunan firmamız değişen parçalara 1 sene garanti veriyor. 1 sene garantili Regal beyaz eşya ve kombi servisi için doğru adrestesiniz. Ümraniye ilçe sınırları içindeki tüm mahalle ve semtlere gün içinde geliyor ve arızayı yerinde çözüyoruz. Ümraniye Regal servisi olarak garantimiz dahilinde arıza tekrarı olan cihazlara servis önceliği tanıyoruz.

Hızlı Regal Servisi

Firmamız ilçedeki en eski tamir firmalarından biridir. Yılların verdiği tecrübe ve birikim ile Ümraniye ilçesine hızlı servis desteği veriyoruz.