14 Mayıs 2019

Atalar Ariston Servisi

ile regalservisim

Kartal / Atalar mahallesinde ikamet eden tüm Ariston kullanıcılarına beyaz eşya ve kombi servis hizmetleri sunuyoruz. Pratik ve kaliteli bir Ariston servis desteği için bizi şimdi arayın. Bölgedeki en eski teknik servis firmalarından biri olarak sizlere kusursuz ve garantili bir Ariston onarım hizmeti veriyoruz. Servisimiz onarımını yaptığı tüm Ariston cihazlara 1 sene garanti veriyor.

Aynı gün içinde Ariston servis

Kartal ilçesinde ikamet eden tüm Ariston kullanıcılarına Atalar ariston servisi olarak aynı gün içinde servis desteği veriyoruz. Donanımlı teknik servis araçlarımız ve uzman kadromuz ile ilçe sınırları içinde kalan tüm mahalle ve semtlere gün içinde çözüm üretebiliyoruz. Servisimiz bünyesindeki teknikerlerin her biri işinin ehli ve tecrübeli kişilerdir. Yıllardır sektörde faaliyet gösteren firmamız eski yeni tüm Ariston beyaz eşya ve kombi modelleri için gerekli olacak yedek parçalara sahiptir. Bu imkanlar dahilinde arıza ne olursa olsun Atalar şubesi olarak sizlere aynı gün içinde Ariston servis hizmeti veriyoruz.

Atalar Ariston Kombi Servisi

Ariston kombi modelleri 2000 yılından beri ülkemizde tercih edilen kombi modelleri arasındadır. 2019 yılına kadar yeni modelleri ile ülkemizde satış yapan Ariston’un sahip olduğu tüm kombi modelleri için aynı gün içinde teknik servis ve periyodik bakım hizmetleri sunuyoruz. 1 yıl garantili Ariston kombi servisi desteği veriyoruz. Sıcak su vermeyen, petekleri ısıtmayan, su akıtan, ses yapan tüm Ariston kombi modelleri için sizlere pratik ve kalıcı çözümler sunuyoruz. Saat kaç olursa olsun kombiniz ile ilgili teknik destek almak için bizi arayarak servis kaydı bırakabilirsiniz. Çağrı merkezimiz kesintisiz hizmet vermektedir.

Atalar Ariston Buzdolabı Servisi

İnox tasarımları ile tüketicileri büyüleyen Ariston buzdolabı modellerini aynı gün içinde tamir ediyoruz. Ariston buzdolabı servisi olarak en çok şikayet duyduğumuz cihazlar alttan donduruculu Ariston buzdolabı modelleridir. Fakat çözülemeyecek hiç bir arıza yoktur. Ariston buzdolabınızın tüm teknik sorunlarını bizimle paylaşarak aynı gün içinde destek alabilirsiniz. Soğutmayan, ses yapan, su akıtan veya bir bölümü soğutmayan tüm Ariston buzdolabı modellerini aynı gün içinde tamir ediyoruz. 1 yıl garantili Ariston buzdolabı servisi için bizi şimdi arayın.