13 Mayıs 2019

Sancaktepe Regal Servisi

ile regalservisim

Yıllardır Regal marka cihazlar için onarım hizmeti veren özel servis firmamız sorunlara yerinde çözüm üretiyor. Regal cihazlarınızın acil bir şekilde tamir edilmesi için bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Sancaktepe ilçe sınırları içinde kalan tüm mahalle ve semtlere aynı gün hizmet veriyoruz. Regal çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, fırın ve ocak gibi beyaz eşya cihazlarınızı yerinde tamir ediyoruz. Servisimiz yıllardır ilçe geneline acil ve kaliteli tamir hizmeti sunuyor. Yaşadığınız teknik sorunları dilediğiniz zaman bizimle paylaşabilirsiniz. Servisimiz tarafından tamir edilen tüm cihazlar 1 yıl süre ile garanti altındadır. Garantili bir tamir hizmeti için bizi şimdi arayın. Tüm mahalle ve semtlere acil servis hizmetimiz mevcuttur. Firma olarak sadece beyaz eşya cihazlarına bakıyoruz. Elektronik cihazları tamir etmiyoruz. Regal Servis firmamız Sancaktepe ilçe geneline gün içinde acil servis hizmeti sunuyoruz.

Sancaktepe Regal Servis, uzman kadrosuyla Regal marka çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı için aynı gün içinde ve yerinde teknik servis hizmeti sunuyor. Arızalı Regal cihazınızın en hızlı şekilde tamiri için bizi şimdi arayın. Sancaktepe’nin en eski ve köklü tamir firmalarından biri olarak her zaman siz Sancaktepe ilçe sakinlerinin yanındayız. 

Sancaktepe Regal Buzdolabı Servisi

Regal buzdolabı kullanıcılarına aynı gün içinde teknik servis hizmeti veriyoruz. Soğutmayan, ses yapan, su akıtan tüm Regal buzdolabı modelleri için bizi şimdi arayın. Servisimiz Sancaktepe ilçesinde ikamet eden Regal kullanıcıları servisimizi diledikleri zaman arayabilirler. Bölgemizde ikamet eden Regal kullanıcılarına pratik ve ekonomik çözümler üretiyoruz. Ayrıca servisimiz tarafından onarımı yapılan Regal buzdolabınız 1 sene garantilidir. Garantili ve kaliteli Regal buzdolabı tamiri için Sancaktepe şubemizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Profesyonel Regal Servisi

Sancaktepe şubemiz 13 yıldan beri ilçede faaliyet göstermektedir. Markaya ait tüm modellerin yedek parçalarına sahip firmamız uzman kadrosu ile sorunlara pratik ve kalıcı çözümler üretiyor. Servisimiz bünyesindeki teknikerlerin her biri işinin ehli ve tecrübeli kişilerdir. Firma olarak sahip olduğumuz tüm imkanlar ile sizlere kusursuz çözümler üretiyoruz.

Sancaktepe Regal Servisi, 0216 527 62 72


Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]