13 Mayıs 2019

Zümrütevler Ariston Servisi

ile regalservisim

Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, kurutma makinesi ve kombi satışında başı çeken en büyük markalardan biri olan Ariston’un tüm cihazlarına aynı gün içinde teknik servis hizmeti veriyoruz. 1 yıl garantili ve kaliteli Ariston servis hizmeti almak isteyen Ariston kullanıcıları Zümrütevler şubemizi arayarak aynı gün içinde destek alabilirler. Pratik ve ekonomik çözümler için bizi şimdi arayın. Kaliteli ve garantili Ariston servis desteği için doğru adrestesiniz. Zümrütevler mahallesinde ikamet eden Ariston kullanıcıları şubemizi diledikleri zaman arayarak servis talep edebilirler.

  • Zümrütevler Ariston Çamaşır Makinesi Servisi
  • Zümrütevler Ariston Bulaşık Makinesi Servisi
  • Zümrütevler Ariston Kurutma Makinesi Servisi
  • Zümrütevler Ariston Buzdolabı Servisi
  • Zümrütevler Ariston Kombi Servisi
  • Zümrütevler Ariston Klima Servisi

Zümrütevler Ariston Bulaşık Makinesi Servisi

Yıllardır Zümrütevler mahallesinin tamamında Ariston beyaz eşya servis desteği sunan firmamız arızalı bulaşık makinelerini gün içinde tamir ediyor. Garantili ve yerinde Ariston bulaşık makinesi tamiri için servisimizi hemen arayın. Şube olarak tüm modellerin yedek parçalarını araçlarımızda gezdiriyoruz. Diyelim ki Ariston bulaşık makineniz su boşaltmıyor ve bizi arayıp kayıt bıraktınız. Bildirdiğiniz arıza ve cihazınızın modeline uygun çözüm üretecek ekipmanlar hangi ekipte ise size o aracımızı yönlendiriyoruz. Zümrütevler Ariston servisi olarak sürekli kendimizi geliştiriyor ve daha hızlı çözümler için yeni yöntemler deniyoruz. Bizim onarım prensibimize göre cihazın onarımı tek seferde yapılmalıdır. Git gel yapmadan, cihazı sökmeden yerinde tamir etmek üzerine bir sistem kurduk.

1 Yıl Garantili Ariston Servisi

Garantili bir Ariston servis için Zümrütevler Ariston servisi şimdi arayın. Sizlere aynı gün içinde ve yerinde Ariston beyaz eşya, kombi servis desteği veriyoruz. Parça değişimi ve yerinde yapılan tüm onarımlar 1 yıl garantilidir. Garanti süresi içinde arıza tekrarı olan tüm cihazların arıza tekrarı olması durumunda 1 sene garantisi vardır. 1 yıl garantili servis için bizi şimdi arayın. Firmamız tarafından değişimi yapılan tüm parçalar orijinaldir.

Zümrütevler Ariston Çamaşır Makinesi Servisi

zümrütevler ariston servisi

Ariston çamaşır makineniz ses yapıyor, su akıtıyor, temiz yıkamıyor, gürültü yapıyor veya sallanıyorsa Zümrütevler şubemizi hemen arayın. Tüm Ariston çamaşır makinesi modelleri için gerekli olan yedek parçalara sahip firmamız sizlere kusursuz bir onarım desteği veriyor. Ariston çamaşır makinenizin tüm arızaları yerinde giderilir. Fakat kazan değişimi için atölyeye alınması gerekir. Kazan arızalarında cihazın komple sökülmesi gerektiği için atölye ortamı şarttır. Kazan arızası için atölyeye alınan Ariston çamaşır makinenizin tüm bakımları yerinde yapılır. Titiz ve kaliteli bir Ariston çamaşır makinesi onarımı için kesinlikle doğru şube Zümrütevler Ariston servisi şubemizdir.

Zümrütevler Ariston Buzdolabı Servisi

Buzdolabı diğer beyaz eşyalar gibi değildir arızalandığı zaman en hızlı şekilde tamir edilmesi gerekir. İçindeki yiyeceklerin bozulmaması için Ariston buzdolabı arızalarına aynı gün içinde müdahale ediyoruz. 1 yıl garantili Ariston buzdolabı tamiri yapıyoruz. Soğutmayan, ses yapan, su akıtan tüm Ariston buzdolabı modellerini yerinde tamir ediyoruz. Zümrütevler Ariston servisi olarak Ariston buzdolabı modellerinde en sık karşılaştığımı arıza alt bölmenin soğutmamasıdır. Tüm Ariston buzdolabı modellerinin arızalarını 1 yıl garantili olarak yerinde tamir ediyoruz.

Zümrütevler Ariston Servisi Adres : Girne Caddesi No : 37

Zümrütevler Ariston Servisi Telefon : 0216 527 62 72

Zümrütevler Ariston Servisi Whsatpp : 0532 205 10 41

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]