30 Nisan 2019

Çınardere Regal Servisi

ile regalservisim

Çınardere Regal servisi, Pendik ve Kartal ilçelerinde aynı gün servis hizmeti sunuyor. Regal beyaz eşya ve klimaların aynı gün içinde tamiri için bizi hemen arayın. Servisimiz eski yeni tüm cihazların yedek parçalarına sahiptir. Ayrıca firmamız tarafından yapılan tüm onarımlar 1 sene garantilidir. Garantili Regal teknik servis için servisimizi hemen arayın.

Pendik / Çınardere şubemiz tüm mahalle ve Pendik ilçe geneline Regal servis desteği sunmaktadır. Regal markasına ait tüm cihazların onarımı, bakımı ve montajı için Çınardere Regal servis şubemizi arayarak servis kaydı bırakabilirsiniz. Sektörün ve semtin en eski beyaz eşya, klima servisi olan firmamız Regal kullanıcılarına yerinde çözüm üretmektedir. Teknik arızası olan tüm eşyalara pratik ve ekonomik çözümler üretiyoruz. Arızalı cihazınızı aynı gün içinde tekrar kullanmak istiyorsanız Çınardere şubemizi hemen arayın.

Sabit hattımızdan veya cep telefonumuzdan direkt şube ile irtibat kurabilirsiniz. Garanti süresi geçmiş tüm Regal beyaz eşya ve klimalara Çınardere şubesi olarak ekonomik çözümler üretiyoruz. Servisimiz donanımlı araçları sayesinde arızası ne olursa olsun cihazınızı evinizde tamir ediyor. Firma olarak cihazların taşınması taraftarı değiliz. Özellikle Regal buzdolabınızın sorunu ne olursa olsun yerinden almıyoruz. Tüm sorunları yerinde gideriyoruz ve yaptığımız onarımlara, parça değişimlerine 1 sene garanti veriyoruz. İşinin ehli teknisyenlerimiz sizlere kusursuz bir onarım desteği veriyor. Bizleri dilediğiniz zaman arayarak Regal teknik servis talebinde bulunabilirsiniz.

Regal Çamaşır Makinesi Servisi

Çalışmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran tüm Regal çamaşır makineleri için Çınardere Regal servisi hemen arayın. Tüm bu sorunları yerinde gideriyoruz. Üstelik değiştirdiğimiz tüm parçalara da 1 sene garanti veriyoruz. Garanti süresi içinde arıza tekrarı olan cihazlardan onarım ücreti almıyoruz.

Profesyonel ve titiz çözümler için en doğru adres…

Konusunda uzman teknikerler sizden gelen servis talep çağrılarına göre yönlendirilir. Size gelen teknisyenlerimizin her biri tecrübe sahibidir. Sizler Regal kullanıcısı olarak cihazınızın modelini ve arızasını net bir şekilde belirttikten sonra size en hızlı şekilde servis yönlendirmesi yapmak Çınardere Regal servisi şubemizin işidir.

Profesyonel Regal Servis

Yıllarını bu işe vermiş teknikerlerimiz tecrübeleri ve teknik olanakları ile siz bölge sakinlerine Regal teknik servis desteği veriyor. Profesyonel çözümler için Çınardere şubemizi arayarak aynı gün destek alabilirsiniz. Sektörün en eski ve bilgili teknisyenlerine sahip bir firma olarak sizlerin yaşadığı sorunlara en hızlı şekilde ve kalıcı çözümler üretiyoruz.

Regal Klima Servisi

Regal firmasına ait split tip tüm klima modelleri için teknik servis ve yıllık bakım hizmetleri sunuyoruz. Soğutmayan veya ısıtmayan, ses yapan, su akıtan tüm Regal klima modellerini aynı gün içinde tamir ediyoruz. Periyodik klima bakımı yaptırmak için Çınardere regal servisi firmamızı dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]