29 Nisan 2019

Çekmeköy Ariston Servisi

ile regalservisim

Çekmeköy Ariston servisi, donanımlı servis araçları ile sizlere yerinde ve garantili tamir hizmeti sunuyor. Arızalı tüm cihazlarınızın tamiri ve bakımı için bizi arayarak servis talep edebilirsiniz. Firmamız tarafından yapılan tüm onarımlar 1 sene garantilidir. Ariston marka arızalı cihazlarınızı tekrar kullanabilmek için bizi hemen arayın.

Ariston beyaz eşya ve kombiler için teknik servis hizmetleri sunan firmamız Çekmeköy ilçesinde ikamet edenlere aynı gün destek veriyor. Kaliteli bir onarım istiyorsanız Ariston servis şubemizi arayarak aynı gün onarım yaptırabilirsiniz. Eski yeni tüm Ariston cihazların onarımlarını yerinde yapıyoruz. Çekmeköy ariston servisi şubemiz tarafından yapılan onarımlar ve parça değişimleri 1 sene garantilidir. Garantili bir onarım için bizi ihtiyaç duyduğunuz zaman arayabilirsiniz.

Şubemiz bünyesindeki teknikerlerin her biri işinin ehli Ariston ustalarıdır. Donanımlı Ariston servis araçlarımız ile sizlere profesyonel çözümler sunuyoruz. Yaşadığınız tüm teknik sorunlar ve montajlar için bizden servis talep edebilirsiniz. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı ve kombi cihazlarına gün içinde destek veriyoruz. Çekmeköy ilçe sınırları içinde kalan tüm mahalle ve semtlere gün içinde geliyoruz.

Çekmeköy Ariston Kombi Servisi

Ariston kombi modelleri bir çok modeli ile her evde kullanılan cihazlardır. Özellikle ilçemizdeki Ariston bayiilerinin sayısının fazla olmasından dolayı bölgemizde en çok tercih edilen kombi modeli Ariston Egis’tir. Ariston marka tüm kombi modelleri için tamir hizmeti sunuyoruz. Profesyonel ve titiz bir kombi tamiri için Çekmeköy Ariston servisi şimdi arayın. Şube olarak kombi onarımının yanı sıra Ariston kombi modelleri için yıllık bakım desteği de veriyoruz. Kombiler yılda en az 1 defa bakıma ihtiyaç duyar. Kombi bakım hizmeti almak için Çekmeköy şubemizden gün içinde bakım talebinde bulunabilirsiniz.

Ariston Kombi Bakımı

Her kombi bakıma ihtiyaç duyar. Sebebi ise sürekli aynı suyu çeviren kombinin zamanla filtreden kaçırması ve pompa, eşanjör gibi parçalara zarar vermesini engellemektir. Bakımsız kalan Ariston kombiniz özellikle kış aylarında yani sürekli çalışmada arıza vermesi olasıdır. Düzenli kombi bakımı sayesinde hem kombinizin ömrünü uzatır hem de doğal gaz faturanızda tasarruf sağlarsınız. Periyodik Ariston kombi bakımı için dilediğiniz zaman Çekmeköy Ariston servisi arayarak destek alabilirsiniz. Konusunda uzman teknisyenlerimiz ile sizlere titiz bir onarım desteği veriyoruz.

Çekmeköy Ariston Beyaz Eşya Servisi

Servisimiz tüm beyaz eşya cihazlarının onarımını yapabilen teknikerler ile çalışmaktadır. Özellikle buzdolabı cihazı yaz aylarında en sık arızaya geçen cihazdır. Bu yüzden sistemde servis önceliğinde cihazların da etkisi vardır. Ariston buzdolabı soğutmuyor, ses yapıyor, su akıtıyor veya bir bölümü çalışmıyor ise Çekmeköy şubemiz gün içinde gelip tüm sorunları gideriyor. Pratik ve ekonomik çözümler için bizi şimdi arayın.

Çekmeköy Ariston Buzdolabı Servisi

Ariston buzdolabı tamirinde deneyimli teknisyenlerimiz ile soğutmayan tüm cihazları yerinde tamir ediyoruz. Arızalı tüm Ariston buzdolabı modellerini taşıtmadan, yerinde tamir ettirmek için Çekmeköy Ariston servisi hemen arayın. Çekmeköy ilçesinde yıllardır Ariston servis hizmetleri veren firmamız tüm modellerin yedek parçalarına sahiptir. Onarımlarda sadece orijinal parça kullanıyor ve her bir parçaya garanti veriyoruz.

Çekmeköy Ariston Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır makineniz çalışmıyor mu? Aynı gün içinde tamir ettirerek kullanmak istiyorsanız Çekmeköy Ariston servisi hemen arayın. Servisimiz tüm modeller için yerinde onarım desteği vermektedir. Ariston cihazların çoğunda ekran bulunur. Eğer cihazınızda sorun varsa arızanın kodu ekranda belirecektir. Servis talebinde bulunurken cihazın modelini ve hata kodunu belirtirseniz teknisyenler modele arızaya uygun parça ile gelirler ve tek seferde sorundan kurtulabilirsiniz.

Aynı gün içinde Ariston servis

Ariston marka tüm cihazlar için sadece Çekmeköy ilçesine gün içinde geliyoruz. Sabah 9:00’dan akşam 19:00’a kadar teknik servis hizmetlerimiz devam etmektedir. Hafta sonu ve resmi tatillerde muhakkak nöbetçi ekipler bulunduruyoruz. Çekmeköy ilçesi kalabalık bir ilçe olduğu için özeli günlerde servis talep edeceğiniz zaman çok önceden servis kaydı açtırmanız gerekebilir. Telefonlara bakan çağrı merkezi çalışanlarımız size aradığınız zaman servis müsayitliğini aktaracaktır.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]