29 Nisan 2019

Kayışdağı Regal Servisi

ile regalservisim

Kayışdağı mahallesinde ikamet eden Regal kullanıcılarına aynı gün içinde teknik servis hizmeti veriyoruz. 1 yıl garantili ve kaliteli bir onarım hizmeti almak için Kayışdağı Regal servis şubemizi şimdi arayın. Profesyonel kadromuz ile sizlere pratik ve ekonomik çözümler sunuyoruz.

Regal Beyaz Eşya Servis Hizmetleri

Regal çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve buzdolabı onarımı için Kayışdağı şubemizi dilediğiniz zaman arayarak beyaz eşya servis desteği alabilirsiniz. Konusunda uzman teknisyenlerimiz sizlere pratik ve kalıcı çözümler sunuyor. Çalışmayan, temiz yıkamayan, ses yapan, sallanan tüm Regal yıkama cihazları için yerinde çözüm üretiyoruz.

Regal Bulaşık Makinesi Tamir ve Bakım

Bulaşık makinesine bakım olur mu demeyin. Eğer bulaşık makineniz bardakları çiziyor, temiz yıkamıyor veya kötü kokuyorsa tek sebebi bakımsız kalmasıdır. Kayışdağı Regal servisi olarak tüm Regal bulaşık makinelerinin bakımlarını evinizde yapıyor ve bu arızalardan sizi gün içinde kurtarıyoruz. Eski yeni tüm modellerin bakımı için bizleri arayabilirsiniz.

Kayışdağı Regal Çamaşır Makinesi Servisi

Regal çamaşır makinelerinde en sık görülen arıza cihazın sallanmasıdır. Sallanan, sıkmada ses yapan, hareket eden tüm Regal çamaşır makinelerini yerinde tamir ediyoruz. Bu sallantının ve ses yapmanın sebepleri yerinde tespit edilir. Kazan rulman grubu, amortisör, motor ve pompa ses, sallantı arızalarına en hızlı şekilde çözüm üretiyoruz. Kayışdağı Regal servisi olarak yaptığımız her onarıma 1 sene garanti veriyoruz. Parça değişimlerinde parçaların da 1 sene garantisi oluyor.

Kayışdağı Regal Buzdolabı Servisi

Ekonomik fiyatları ile tüketicinin en çok tercih ettiği markaların başında gelen Regal buzdolabı modellerine ait tüm arızaları yerinde çözüyoruz. Su akıtan, gürültü yapan veya soğutmayan tüm Regal buzdolabı arızalarına aynı gün içinde çözüm üretiyoruz. Ayrıca Regal buzdolabınızın alt tarafı soğutmuyor ise rezistans ve sensör değişimi yapıyoruz. Eski yeni tüm Regal buzdolabı modellerini gün içinde tamir ediyor ve 1 yıl garanti veriyoruz.

Servis Çağırmadan Önce…

Büyük görünen arızaların çok basit çözümleri olabilir. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı sigorta attırıyor ise ilk olarak fişini kontrol etmelisiniz. Fişte yanık var ise sigorta attırması çok normal. Bu durumda yapılması gereken fiş değiştirmektir. Su boşaltmayan cihazların pompa çıkışları ve gider bağlantıları kontrol edilir. Detaylı bilgi almak için Kayışdağı Regal servisi şimdi arayın.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]